HB ve Trendyol'dan 3 ay vadeli After Effects, Stable Diffusion ve Blender için sistem tavsiyesi

ToprakEren

Hectopat
Biliyorum bu sitelerden kasa alınmaması lazım, çok pahalıya veriyorlar ama şimdi al 3 ay sonra ödemeye başla gibi kampanyalar yapmışlar ve bunlar olmazsa yaz sonuna doğru anca kasa alabilirim ve o zamana kadar deli gibi zamlar gelmesinden çekiniyorum.

Oyun 2. planda. İlk olarak After Effects Stable Diffusion ve Blender için kullanacağım. Baktığım birkaç PC şunlar. Değer mi sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
Biliyorum bu sitelerden kasa alınmaması lazım, çok pahalıya veriyorlar ama şimdi al 3 ay sonra ödemeye başla gibi kampanyalar yapmışlar ve bunlar olmazsa yaz sonuna doğru anca kasa alabilirim ve o zamana kadar deli gibi zamlar gelmesinden çekiniyorum.

Oyun 2. planda. İlk olarak After Effects Stable Diffusion ve Blender için kullanacağım. Baktığım birkaç PC şunlar. Değer mi sizce?

Üçünü de alma bütçen ne kadar ? @SadeceYiğit hocam işin yoksa bakarsın.

Üçünü de alma bütçen ne kadar? @SadeceYiğit hocam işin yoksa bakarsın.

Hocam işte şu an bütçem yok o yüzden şimdi al 3 ay sonra öde sistemi cazip geliyor. Yaz sonuna doğru 35 36 bin TL gibi bir bütçem olur ama şu an 0.

Yaz sonuna kadar bekleyebilirim. laptopum işimi görüyor lakin yaz sonuna doğru ürünler zamlanıp da sitelerde bu fiyatlardan satılmaya başlayınca aynı parayı aynı ürüne ya daha bir tık aşağısına verecek olmaktan endişeleniyorum. Boşu boşuna GTX 1650 ve 90 derecede çalışan işlemci ile cebelleşmeyeyim.

Bütçe sorunum düzeldi hepsiburada ve Trendyol dışı bir yerden alabilirim. Konu çözülmüştür. Teşekkürler.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı