Afterburner alternatifi FPS ve işlemci sıcaklığı gösteren program

Darknetxx

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. MSI Afterburner'den mükemmel derece memnundum hem oradan FPS limti katıp hem de oyunlarda anlık takip edebiliyordum fakat FIFA 23'te MSI Afterburner çalışmıyor bunun başka bir yolu var mıdır? Afterburner gibi başka uygulama var mı? EA anticheat Afterburner'in çalışmasına izin vermiyor sanırım.

Neden doğrudan RTSS'yi kullanmıyorsunuz? Kendi internal ölçümleri var, gerekli çoğu şeyi veriyor. Ben undervolt&overclock her zaman aktif olduğundan Afterburner hep açık olsa da overlay için tek başına RTSS kullanıyorum genelde. Eskiden CPU sıcaklığı vb. göstermediğinden epey eksikti ama artık onlar da tam.

Son güncelleme burada, ya da Scoop ile indirin (Zaten Windows'u adam gibi organize kullanmak için Scoop şart bence), hep güncel kalsın kolayca.

RTSS'de olmasın diyorsanız NZXT'nin yazılımı epey iyi ve basit, kullanmak için NZXT donanımı gerekmiyor: NZXT CAM | PC Monitoring and Configuration Software

Neden doğrudan Rtss'yi kullanmıyorsunuz? Kendi internal ölçümleri var, gerekli çoğu şeyi veriyor. Ben undervolt&overclock her zaman aktif olduğundan Afterburner hep açık olsa da overlay için tek başına rtss kullanıyorum genelde. Eskiden CPU sıcaklığı vb. göstermediğinden epey eksikti ama artık onlar da tam.

Son güncelleme burada, ya da Scoop ile indirin (zaten Windows'u adam gibi organize kullanmak için scoop şart bence), hep güncel kalsın kolayca.

Rtss'de olmasın diyorsanız NZXT'nin yazılımı epey iyi ve basit, kullanmak için NZXT donanımı gerekmiyor: NZXT CAM | PC Monitoring and Configuration Software

Direk RTSS'yi indirdim en güncel sürümünü hatta Afterburner'de güncelledim fakat FIFA 23'te çalımıyor. Yine başka oyunda denediğimde çalışıyor gayet sağlıklı ama FIFA 23'te çalışmıyor. Şimde diğer yolladığın uygulamayı deneyeceğim. Aslında asıl amacım RTSS'den FPS limiti katmak çünkü FIFA 23 oyun içinde kattığımda bir işe yaramıyor ve 220 FPS'de işlemci 100 dereceye kadar çıkıyor. Buradan 60'a sabitleyip işlemciye çok yük bindirmemek.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı