Afterburner'daki RAM yüklü belleğin kullandıgı RAM'i mi gosteriyor?

gtx1050

Centipat
Daha fazla  
Bir de sonradan laptopa RAM eklenir mi?

Ekran Görüntüsü (2).png

Son düzenleyen: Moderatör:
Anlık olarak 6860 MB RAM kullanılmış. Dizüstüne de gerekli boş slotlar var ise eklenir.

İşlemci sıcaklığınız oldukça yüksek görünüyor. Cihazınız nedir? Eğer alttan hava girişi varsa altını yerden yükseltmeniz sıcaklıkların düşmesine yardımcı olacaktır.

İşlemci sıcaklığınız oldukça yüksek görünüyor. Cihazınız nedir? Eğer alttan hava girişi varsa altını yerden yükseltmeniz sıcaklıkların düşmesine yardımcı olacaktır.

Sorma ya: Dbende G770 Casper var masada örtü vardı hararet yapmış demek ki fark etmedim laptopun kıcı yere çok yakın bir sogutucu destek gibi bisi lazım alacağım almadan once macun attırcam bu yaz normalde 85'e cıkıyor en fazla
Anlık olarak 6860 MB RAM kullanılmış. Dizüstüne de gerekli boş slotlar var ise eklenir.
nerden bakabilirim slotlara?
nerden bakabilirim slotlara?

Eğer alacağınız soğutucu çok çok kaliteli değilse pek bir etki yaratmayacaktır. Alalı uzun bir süre olduysa dediğiniz gibi macun yenilemesi ve fan temizliğinden sonra cihaz rahatlayacaktır. 3-4 plastik ayak koyarak bilgisayarın altını geçici olarak yükseltebilirsiniz. Ben de sıcak havalarda bu şekilde kullanıyorum işlemci zaman zaman 80 dereceye çıkıyor fakat ortalama 75 derecede çalışıyor.

Ram slotlarını Aida64 veya CPU-Z gibi programlar ile kontrol edebilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı