Ağdaki bilgisayardan virüs bulaşır mı?

Hayır hocam aynı ağdan zarar görmezsiniz ancak gerçekten sert bir şekilde uyarın kardeşinizi. Bu kafayla o bilgisayar çok yaşamaz.
Yaşamıyor ekran alıntısı aracını 40 saniyede açtı 😃 bir de noise+ indirince ekran kartı hepten gidecek diyorum sonunda dinledi gibi biraz ama indirme ihtimali var yavaşlığını bilgisayarının celeron olmasına bağlıyorum.

Hayır hocam aynı ağdan zarar görmezsiniz ancak gerçekten sert bir şekilde uyarın kardeşinizi. Bu kafayla o bilgisayar çok yaşamaz.
Kardeşim açtı şimdi virüsü Malwarebytes siler mi peki pişman olursa?

Son düzenleme:
Local olarak dosya transferi var ise ve o dosyaya virüs bulaşmış ise olur erişim noktalarını kullanarak Wi-Fi'ya bulaşan virüslerde var fakat pek denk gelebileceğinizi sanmıyorum firewall da açık ise bir sıkıntı olmaz.

Ağdan bulaşabilecek bir virüs zaten muhtemel antivirüsleride bypass edebiliyordur yine dediğim gibi düşük ihtimal karşılaşmanız yine de belli olmaz niye 2 antivirüs kullanıyorsunuz bu arada sistem yorulmuyor mu benim dediğim Wi-Fi üzerinden firewallı açmanız ki muhtemel açıktır.
1688913313229.png

Yaşamıyor ekran alıntısı aracını 40 saniyede açtı 😃 bir de noise+ indirince ekran kartı hepten gidecek diyorum sonunda dinledi gibi biraz ama indirme ihtimali var yavaşlığını bilgisayarının Celeron olmasına bağlıyorum.

Kardeşim açtı şimdi virüsü Malwarebytes siler mi peki pişman olursa?

Hocam şöyle diyeyim çok iyi kodlanmış ya da çok iyi saklanan bir virüs değilse silebilir olmadı pek güvenemiyorsanız Kaspersky ile de taratın.

Yeni konular

Geri
Yukarı