Age of Civilization 2 oyundan atıyor

İşletim sistemi
Windows 10

MustafaMerts

Hectopat
Başlıktan gördüğünüz gibi oyundan atıyor. Oyuna girdiğimde yükleme ekranı var. O dolduktan sonra hemen atıyor. YouTube'da çözümü de yok. 1 tane var da o da olmuyor. Ne yapmam lazım?

Ekran kartı sorunu olabilir. Oyun wing32.dll dosyasını arayıp bulamıyor. Bu dosyaya ihtiyacı var mı onu da bilmiyorum ama en önemli soru: sistemdeki Intel GPU sürücü sürümü nedir? NVIDIA sürücü sürümünü de belirtin.

Bir de Windows sürümün eski. Günceller misin?

Ekran kartı sorunu olabilir. Oyun wing32.dll dosyasını arayıp bulamıyor. Bu dosyaya ihtiyacı var mı onu da bilmiyorum ama en önemli soru: Sistemdeki Intel GPU sürücü sürümü nedir? NVIDIA sürücü sürümünü de belirtin.

Bir de Windows sürümün eski. Günceller misin?

Hocam Intel GPU sürümü 27.20.100.8681 yazıyor umarım doğrudur. NVIDIA ise 457.09. Bu akşam güncellerim olmadı yarın size söylerim uğraştığınız için teşekkürler :)😇

Ekran kartı sürücüleri güncel. Windows'u da güncelleyip durumdan haberdar edin. Ayrıca bunu da paylaşın:

Bir de oyunun Steam sürümü mü?

Ekran kartı sürücüleri güncel. Windows'u da güncelleyip durumdan haberdar edin. Ayrıca bunu da paylaşın:

Hocam oyunu zaten denemek amaçlı yükledim 1 hafta önceden indirmiştim düne kadar çok rahatlıkla oynuyordum ki bu sabah açılmamaya başladı. Olmadı alacağım oyunu ama yani bilmiyorum siz ne düşünüyorsunuz?

Hocam böyle diyor.

1604438768408.png

Her şeyi güncelledim ve oyun yine aynı hatayı veriyor gördüğünüz üzere olay görüntüleyicisini de paylaştım öneriniz nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı