Age of Civilization 2 oyundan atıyor

İşletim sistemi
Windows 8.1

BEFOR

Decapat
Daha fazla  
Age of History 2 oyununda ben güzelce oyunumu oynarken bir anda oyun kapanıyor. Sebebi ne olabilir? Oyunu normal masaüstünden veya klasörden fark etmiyor açınca bazen oyun kendini kapatıyor. Birkaç kere açmayı deniyorum ve öyle açıyorum. Bazen tıklayıp faremi hiç hareket ettirmiyorum, bazen etrafa sürüklüyorum öyle geliyor yükleme ekranı ve öyle açıyorum oyunu.

Oyuna girdiğiniz zaman ölçeğinizi değiştirin. Oyun iki üç kere açılmayınca siz ölçeği düşürün diye performans modunda açıyor.

Nereden değiştireceğim diyorsanız Oyunlar>Harita>Seçtiğiniz Dünya Modu size ölçeklere götürecektir.Ben Modlusunu kullanıyorum ama yeri aynı.

Pencere modu gibi mi?

Burada gördüğünüz ayarları ya düşüreceksiniz ya da arttıracaksınız ama önce düşürmeyi deneyin.
X3 de durması lazım ama anlık bir hata için sonradan tekrar x5 e almayı deneyebilirsiniz.
Eğer sorun çözüldüyse yanıtımı çözüm ayarlar mısınız?
Çözüldü mü sorun?

Dosya Ekleri

• 1643889744606.png
    1643889744606.png
    665,5 KB · Görüntüleme: 39
Son düzenleme:
Burada gördüğünüz ayarları ya düşüreceksiniz ya da arttıracaksınız ama önce düşürmeyi deneyin.
X3 de durması lazım ama anlık bir hata için sonradan tekrar X5'e almayı deneyebilirsiniz.
Eğer sorun çözüldüyse yanıtımı çözüm ayarlar mısınız?
Çözüldü mü sorun?

Hayır.

Ekran fotoğrafı atma şansınız var mı?
Sorun oldukça çok olan bir şey çözümü de bu. Eğer 3x deyken normalse 3x de tutun.

Geri
Yukarı