Age of Civilization 2 oyundan atıyor

İşletim sistemi
Windows 10

MustafaMerts

Hectopat
Başlıktan gördüğünüz gibi oyundan atıyor. Oyuna girdiğimde yükleme ekranı var. O dolduktan sonra hemen atıyor. YouTube'da çözümü de yok. 1 tane var da o da olmuyor. Ne yapmam lazım?

Şunu uygular mısınız?

Şunu uygular mısınız?

Bunu bir uygulama olarak derseniz kullanıcı bu işlemin sorunu çözeceğini zanneder. Rapor alması gerektiğini belirteceksiniz.

Başlıktan gördüğünüz gibi oyundan atıyor. Oyuna girdiğimde yükleme ekranı var. O dolduktan sonra hemen atıyor. YouTube'da çözümü de yok. 1 tane var da o da olmuyor. Ne yapmam lazım

Bana da aynısı olmuştu bir soya silip DirectX kurulumu yapacaksın. Kurulum videosunu az sonra atarim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Eski sistemimde böyle çözmüştüm ondan ekran kartını sordum ama cevap gelmedi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
eski sistemimde böyle çözmüştüm ondan ekran kartını sordum ama cevap gelmedi.

Arkadaşım kısıtlama banı yemiş ben yazıyorum ekran kartı NVIDIA GeForce 940 MX dün oyunu sorunsuz oynuyormuş bugün başlamış hata.

Save dosyalarını masaüstüne çıkar sonra Save'lerin dosya konumundan sil. Olmazsa kayıtlarını al baştan yükle işte. :D.
Bende oynuyorum zaten o oyunu, hatasız bir şey yok :D.

Hocam detaylı anlatır mısınız?

Arkadaşınızın cezası bitince rapor oluşturup bizimle paylaşsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı