Çözüldü Age of Civilizations II sürekli barış isteği gelmesi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

SrTiagoo

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba Age of Civilizations II yükledim ve 14 ülke fethettim. Başka ülkelere saldırmak istiyorum ama sürekli barış isteği geliyor ve saldıramıyorum. Bunları kapatmanın bir yolu var mı? Varsa lütfen söyleyin. Şimdiden teşekkürler.

Çözüm
Peki ya nasıl aktif edeceğim?

Yeni bir oyun açın ve settings yani ayarlar tuşuna basınız oradan istediğiniz zorluğu seçip aşağıya kaydırın Eternal war seçeneğini açın sanırım sonsuz savaş gibi bir ismi vardı. Ama unutmayın bunu yaparsanız siz de barış teklifi atamazsınız. Onun gibi bir şeydi.
Peki ya nasıl aktif edeceğim?

Yeni bir oyun açın ve settings yani ayarlar tuşuna basınız oradan istediğiniz zorluğu seçip aşağıya kaydırın Eternal war seçeneğini açın sanırım sonsuz savaş gibi bir ismi vardı. Ama unutmayın bunu yaparsanız siz de barış teklifi atamazsınız. Onun gibi bir şeydi.

Çözüm

Teşekkürler

Yeni konular

Geri
Yukarı