Age of Ultron Nasıldı?

Xesstiano

Kilopat
Nedense bu filmi beğenen neredeyse kimse yok. Benimse çok hoşuma giden bir film. Milletin kustuğu kadar kin kusmayı bırakın kötülemedim bile. Sizce nasıldı?
Not: Spoiler butonu kullanın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben beğenmiştim ve o kadar da kin kusulduğuna rastlamadım. Sebebi neymiş ki?

Nedense bu filmi beğenen neredeyse kimse yok. Benimse çok hoşuma giden bir film. Milletin kustuğu kadar kin kusmayı bırakın kötülemedim bile. Sizce nasıldı?
Not: Spoiler butonu kullanın.
Film gerçekten kötüydü. İlk Avengers filmini sevmiş ve bu filme çok fazla beklentiyle gitmiş birisi olarak söylüyorum. Marvel uzun süredir sürekli olarak aynı film senaryolarını farklı filmlere kullanıp duruyor. Bu filmde de ilk Avengers filminin ikinciye kurgulanmış halini izledik. Marvel böyle filmler çekmeye devam ediyor ve insanların Captain Marvel gibi basit, hiçbir karakter derinliği ya da özgün bir hikayesi olmayan filmlere 1 milyar dolar hasılat yaptırma saçmalığına son vermesi gerekiyor. Yoksa daha aynı filmler farklı karakterlerle gelmeye devam edecek. Bu filmi sevmene saygı gösteririm ama büyük ihtimalle fazla dizi film izlemediğinden burda konusunu açacak kadar beğenmişsindir.

Quicksilver ı saçma sapan bir şekilde heba etmelerini kimse hoş karşılamadı. senaryonun çok sığ olması RDJ ve bazı diğer oyuncuların üst düzey oyunculuğu olmasa film esasen rezalet ötesi. Anime dizilerde arc bölümler olur ana hikayenin akışında uzaklaşıp araya başka bir olay şıkıştırırlar bir bölümlük age of ultron bana göre böyle bir bölümdü ve bunu koskoca bir prodüksiyon ile sinema filmi olarak bütün dünyaya izlettiler..

Ultron'u olduğundan güçsüz göstermeleri mi desem, ara film tadında çekilmiş mi desem, filmdeki kötü karakterin amacının saçma oluşu mu desem... Bilemiyorum, güzel bir Marvel filmi olabilir ama asla güzel bir Avengers filmi olduğunu düşünmüyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı