Avengers: Age Of Ultron ile ilgili düşünceleriniz

lowkeyidontexist

Hectopat
Merhaba dostlarım, 1 Mayıs 2015'te çıkacak olan Avengers: Age Of Ultron hakkındaki görüşlerinizi almak istedim. Şahsen 1 haftada 52 milyon izlenme alan bir fragman ve senaryo ile gişe rekorları kırıp Guiness rekorlar kitabına gireceğini düşünüyorum çünkü gerçekten 4-5 sene sonra Marvel kendini aşmış bir tema ile geliyor. 1. film ile bağlantılı olması ile beraber herkesin sevdiği oyuncular ve kahramanların yer alması gerçekten müthiş. Şahsen 2012'de duyurulduğundan beri filmi bekleyen biriyim. Dediğim gibi Marvel'in klasik efektler ve senaryolardan kurtulması iyi olmuş. Yukarıda bağlantılı olmasından kastım X-Men gibi bir filmin diğer filmlerle gerçekten alakası yoktu. X-Men'de ayrı bir konu, X-Men 2'de ayrı bir konu daha sonra Wolverine'ye geçmesinden sonra "X-Men: Geçmiş Günler Gelecek" adında bir film çıkarması gerçekten ilginçti. Filmde aksiyon hiç yoktu, bir insanı sıkması gayet normaldi ve buda kötü bir görüş aldı. Ben gerçekten çok büyük bir beklenti içindeyim, yorumlarınızı görmeyi isterim.

Fragman;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Özel Fragman;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bir önceki filmini sinemalarda izledim, daha sonraları unutmasamda yine evimde orjinal DVD'sini tekrar tekrar izlemişliğim var. Yeni çıkan filmini de sabırsızlıkla merak ediyorum. Bir MARVEL hayranı olarak bu tür filmlere ilgim yükektir.

Bir önceki filmini sinemalarda izledim, daha sonraları unutmasamda yine evimde orjinal DVD'sini tekrar tekrar izlemişliğim var. Yeni çıkan filmini de sabırsızlıkla merak ediyorum. Bir MARVEL hayranı olarak bu tür filmlere ilgim yükektir.
Şahsen benimde öyledir, bilim kurgu hastası olduğumdan olsa gerek.

Civil war yaklaşıyor ve age of ultron da Cap birşeyler karıştırıyor. Filmler çok fena bir yere gidiyor.Tahminimce marvel everything ends adlı çizgi romanın çıkışı ve filmden sonra her şeye reset atacak. Buda 2025 i bulur

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı