Ağızda jilet nasıl taşınır?

348606

Hectopat
Merhabalar bay ve bayanlar. Misafirlikteydik, babamla eniştem sohbet ediyordu haber programı izlerken. Klasik Türk erkekleri işte sohbetin yanında haber programları falan izliyorlardı. Sonra bir haber geldi başlıkta da "Ağzında 11 saat taşıdığı jileti mahkemede çıkardı!" yazıyordu. Babamla eniştem bu konuda konuştular bayağı. Babam "Bunlar harbi manyak, nasıl yapıyorlar? Bir hapşırıkta ağzın yüzün dağılır." dedi. Ben de diğer odaya gittim, birkaç video izledim. Bir videoda birkaç genç yoldan araba ile geçerken sağdaki travestilerle dalga geçiyordu. Sonra travestilerden birisi arkasını dönüp bir şey fırlattı. Dil altında nasıl jilet tutuluyor? Söyler misiniz? İçimde kaldı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Edit: Aslında video komikmiş biraz, her yaş izleyebilir. :D

Son düzenleme:
Jilet taşımakta ne var dil altına sokacaksın o kadar kesmez bence he diyorsan kesebilir plastik ya da kağıt sararsın o kadar.

Massaka'nın 'Karanlık' şarkısında gördüm ben de bunu kadın ağzından jileti profesyonel şekilde çıkarıyor anlamış değilim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
2.20'den izlerseniz görebilirsiniz.

Massaka'nın 'Karanlık' şarkısında gördüm ben de bunu kadın ağzından jileti profesyonel şekilde çıkarıyor anlamış değilim.
2.20'den izlerseniz görebilirsiniz.
Mübarek dil altı hapı alıyor sanki.

Geri
Yukarı