AGT 4 gündür kargoyu getirmiyor

1card1

Hectopat
Makaleler
1
Pazartesi sabah sipariş ettim cuma günü dağıtıma cıktı gelmedi, bugün aradılar geleceğiz diye bence bir 10 ay daha gelmezler, var mı böyle bir durum yaşayan AGT ile?
Edit: Dün 13.54 gibi dağıtıma çıktı, 21.00 gibi 'geliyoruz' gibisinden mesaj geldi, bu sabah yine mesaj geldi ve arama geldi.

Son düzenleme:
Pazartesi sabah sipariş ettim cuma günü dağıtıma cıktı gelmedi, bugün aradılar geleceğiz diye bence bir 10 ay daha gelmezler, var mı böyle bir durum yaşayan AGT ile?

Bayram olduğu için aksaklık yaşanmıştır. Biraz beklemenizde yarar var. Bütün kargo şirketleri ağzına kadar kargo ile dolu.

Pazartesi sabah sipariş ettim cuma günü dağıtıma cıktı gelmedi, bugün aradılar geleceğiz diye bence bir 10 ay daha gelmezler, var mı böyle bir durum yaşayan agt ile?

Ben Papara Black Card siparişi vermiştim ortalama 20 günde gelmişti. 3-4 arkadaşım daha aldı, en erken gelen 15 gün en geç gelen 2 ay maalesef.

Bayram olduğu için aksaklık yaşanmıştır. Biraz beklemenizde yarar var. Bütün kargo şirketleri ağzına kadar kargo ile dolu.

Ben de öyle düşünüyorum. Aras Kargo kargomu ayın 12'sinden beri getirmiyor. (12'si şubeye vardığı tarih)

Yeni konular

Geri
Yukarı