AGT Kargo 4 gündür teslimat yapmıyor

timssy

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
15.04.2023 cumartesi günü Amazon üzerinden Gaming chair sipariş verdim. Teslim tarihi 16.04 pazar günü gözüküyordu. Normalde Amazon'dan çok sık alışveriş yapan biriyim kargo ile ilgili şu ana kadar hiç şikayetim olmamıştı. Keza kolay gelsin firması çok iyi bilen bilir. Bir baktım AGT Kurye teslim almış gönderiyi. Neyse pazar günü bekledim ve saat 17:00 gibi dağıtımda gözüküyordu fakat kargo gelmedi. Herhalde yoğunluktandır pazartesi teslim olur diye düşündüm fakat gelen mesajda teslimat girişiminde bulunmuş ama teslim edilmemiş yazıyordu. Pazartesi günü müşteri hizmetlerini aradım bunun sistemsel bir hata olduğunu söyledi tabii yersen. Neyse pazartesi gününden bugüne kadar düzenli olarak her gün müşteri hizmetleriyle görüştüm her gün dağıtıma çıkacağını söylediler ve sonuç bugün perşembe ve dağıtıma çıktı olarak gözükmekte fakat saat 22.00 (dağıtım süresi sonu) ortada kargo falan yok ve yarın bayram. Ben hayatımda bu kadar rezalet bir kargo firması görmedim. Bana sundukları bahane de bayram öncesi yoğunluk ve benim kargomun boyutu büyük olduğu için uygun araç yokmuş. Ya şaka gibi yemin ediyorum koskoca firmasınız Amazon ile çalışıyorsunuz nasıl araç yok ya? Biraz fazla sinirlendiğim için içimi dökmek istedim kusura bakmayın.

Screenshot_3.png

Son düzenleyen: Moderatör:
AGT çok çalışarak ptt kargonun filan önüne geçerek, farklı bir şekilde en kötü firma oldu. Başarısı tartışılmaz.

Yemin ediyorum reziller ya utanmadan her gün dağıtıma çıkacağını söylüyorlar bir de.

Bu şirket sanırım bütün siteler, markalar ile 1 TL karşılığında çalışıyor ki şirketler AGT ile iş yapıyor. Bu kurye şirketi küçük bir balon firması, neredeyse hiç bir ilde çalışanı yok denecek kadar az, herhangi bir depoları yok, ürünü kendin teslim alacağın bir lokasyonları yok, çok enteresan bir kurye firması. Benim kartımı 1 ay getirmediler en son arayıp hakaret edince kartımı başka bir kurye şirketine teslim etmişler çalışacak adamları olmadığı için. İptal etme şansınız varsa iptal edin.

Tam bir rezillik. Nasıl bir sistem sorunuysa artık. Yaşamayan yok.
Sanki oradaki çalışanlar ücret almıyor da gönüllü olarak çalışıyorlar gibi.

Geri
Yukarı