AGT kargo hala anakartı getirmedi

kalsiyumcanavari

Hectopat
Daha fazla  
Amazondan anakart aldım. AGT kargo ile gelecekti. Diğer tüm kargo firmaları kargolarını teslim etti ama AGT halen teslim edemedi. Şu an endişeliyim. Anakartım gelmeyecek mi? Kargom şu an nerede onu bile bilmiyorum.
Ekleme şuan dağıtımda gözüktü.

Son düzenleme:
Amazondan anakart aldım. AGT kargo ile gelecekti. Diğer tüm kargo firmaları kargolarını teslim etti ama AGT halen teslim edemedi. Şu an endişeliyim. Anakartım gelmeyecek mi? Kargom şu an nerede onu bile bilmiyorum.
Ekleme şuan dağıtımda gözüktü.
Dağıtım yazıyorsa bugün veya yarın gelir.

Ben de 6 Mayıs'ta İtopya'dan kulaklık sipariş etmiştim. İki gün sonra kargoya verdiler, kargo da iki - üç gün sonra dağıtıma çıkardı. Bakalım daha yarım saat önce mesaj geldi dağıtıma çıkarıldı diye, inşallah gelir artık.

Amazon'dan anakart aldım. AGT Kargo ile gelecekti. Diğer tüm kargo firmaları kargolarını teslim etti ama AGT halen teslim edemedi. Şu an endişeliyim. Anakartım gelmeyecek mi? Kargom şu an nerede onu bile bilmiyorum.
Ekleme şu an dağıtımda gözüktü.

11 gündür RAM bekliyorum hocam. İptal de edemiyorum neyin içine girdik.

Hayatımda duyduğum en sıkıntılı kargolarda bir numara AGT, sanırsın bütün kargoları tek bir kişi bütün Türkiye'ye dağıtıyor. Benim siparişimi (şaka yapmıyorum) 3 ay sonra anca getirdiler. Ben bile unutmuştum. (İlk hafta dağıtıma çıkmıştı.)

Yeni konular

Geri
Yukarı