Aras Kurye siparişimi hala getirmedi

SwideNes

Centipat
15.04.2020 tarihinde incehesaptan yaptığım ssd siparişim hala bana ulaşmadı . İncehesap Aras Kurye ile kargoya verdiğini öğrendim , bu tarihe kadar hala siparişimi getiremediler . Müşteri hizmetlerini aradığımda bana ürünü göndereceklerini söylediler ama sonuç yok .
Kargo takip sayfasına girdiğimde "Acentede İade-Bölge Dışı" yazıyor . Açıkçası böyle bir sorun yaşayan varsa yardım ederse sevinirim .

15.04.2020 tarihinde İncehesap'tan yaptığım SSD siparişim hala bana ulaşmadı. İncehesap aras kurye ile kargoya verdiğini öğrendim, bu tarihe kadar hala siparişimi getiremediler. Müşteri hizmetlerini aradığımda bana ürünü göndereceklerini söylediler ama sonuç yok.
Kargo takip sayfasına girdiğimde "acentede iade-bölge dışı" yazıyor. Açıkçası böyle bir sorun yaşayan varsa yardım ederse sevinirim.

Sanırım şubeye gidip alman gerekiyor.

15.04.2020 tarihinde incehesaptan yaptığım ssd siparişim hala bana ulaşmadı . İncehesap Aras Kurye ile kargoya verdiğini öğrendim , bu tarihe kadar hala siparişimi getiremediler . Müşteri hizmetlerini aradığımda bana ürünü göndereceklerini söylediler ama sonuç yok .
Kargo takip sayfasına girdiğimde "Acentede İade-Bölge Dışı" yazıyor . Açıkçası böyle bir sorun yaşayan varsa yardım ederse sevinirim .
Inotorious isimli arkadaşa katılıyorum, COVID sebebi ile kargo şirketleri aşırı yoğun, ve ürünleri dezenfekte etmeleri zaman alıyor, onlar insanlara maske,dezenfektan dağıtmaya çalışırken ssd biraz daha bekleyebilirdi. Ama sorunuza cevap vereyim hemen şubeye gidip teslim alın yoksa mağazaya muhtemelen geri gönderilecektir başınızı ağrıtır.

Hocam biran önce gidip alın muhtemelen ürün geri gönderilecek satıcıya.

Dün akşam İncehesap ile iletişime geçtim kargo şirketi ile konuşup ürünü tarafıma göndermelerini sağladılar . Ürün bugün geldi . Yardımcı olan herkese teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı