AGT Kargo ürünü belirtilen tarihte getirmedi

Papara kartım 3 gün içerisinde onaylanıp basıldı ve dağıtıma çıkartıldı. Ancak 1.5 haftadır Agt'den ses soluk yok.

Hocam benimki 3 ayda gelmişti ve alırken 1 yıl önce eski kimliği kabul etmemişlerdi ve tek yaptığı şey T.C.. Kimlik numarama bakmak oldu ben söylerim dedim olmaz dedi.

@ufukkonur7 AGT Kurye çalışanı olmanız muhtemel. Beğenmedim atma sebebinizi lütfen açıklayın.

Papara kartım 3 gün içerisinde onaylanıp basıldı ve dağıtıma çıkartıldı. Ancak 1.5 haftadır AGT'den ses soluk yok.
Benim kartımı 3-4 defa iptal ettirmeme sebep oldular ki bu süreçte Papara kart tasarımını bile değiştirdi. Şakamatik bu firma.

Ek olarak: Müşteri hizmetlerini aradım ve beni geri aramaları için 1 tuşuna bastım. Sıra çok çabuk geçiyordu, sırada sadece 7 kişi vardı ve 3 kişinin sırasının geçmesi sadece 3-4 dakika falan sürmüştü. Yani en kötü ihtimalle beni 20 belki 30 dakika içerisinde aramalılardı, ne bir geri dönen ne de mesaj gönderen oldu. Bir de ziyaret edildi ve teslim edilmedi diye girilmiş, sanki ben suçluyum. Berbat ya :D

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı