AGT Kurye "aynı gün gelmeyen teslimat"

Bu mu yani? Basit bir klavyen aynı gün gelmedi diye ortalığı ayağa kaldırmışsın. Yazık. Noldu 1 gün geç geldi klavyen bir yerin mi eksildi? Biraz anlayış ya.
Hocam sıkıntı onda değil kuryenin işini düzgün yapmayıp kendi evinin tavanını çekmesi.
Hayatımda gördüğüm en kötü firmadır. Kredi kartımı yenilettiğimde bu firmayla gönderdiler ki 1 ay sonra aldım. 2 hafta ulaştırma süresi, 2 hafta boyunca evde olmama rağmen evde yoktunuz diyerek geciktirmeleri yüzünden. Arıyorsun acil dağıtıma aldık sizi diye gönderiyorlar. 2 hafta boyunca aradım 2 hafta boyunca aynı şeyi söylediler. Tahminimce yarında gelmeyecek kargonuz.
Hocam Amazon'a en kötü firma diyorsanız n11 vs. onlara sıfat kalmıyor.

Öncelikle gerçekten açtığım konulardan 1 saat banyemekten cok sıkıldım.

Arkadaşlar yaklasık olarak 4 senedir aynı gün sipariş, aynı gün üretim, aynı gün teslimat yapmaktayım. Çiçeksepeti'nin bonyfood işlerini yapmaktayım. Bunu sadece akşam değil hemde sabah teslimatım mevcut.

İkinci olarak buradaki problemin büyüklüğü küçüklüğü değil. Beni adrese 4 saat kilitlemiş olmaları. Gelicekse gelecek. Gelmicekse gelmeyecek. Kurye arkadaş evde çay içerken bana bunu söyleyebiliyorda çağrı merkezi WhatsApp niye beni geçiştirip yuvarlak yuvarlak cevaplar veriyor.

Aliexpresstende siparişimvar ayın 7'sinde verdim daha Türkiye'ye gelmedi ama bana kimse demedi aynı gün teslimat. Buradaki problemi bende aramak yerine insanları işini yapmamasında aramalısınız siz bu durumlara susuyorsunuz diye bende susmak zorunda değilim. Adam 21:00'da evine gidebiliyorsa. Yanlış bölgeden o ürün adama getirilip teslimatta yapılabilir. Aynı gün teslimat yapabildikleri için Amazon'la çalışıyorlar adam kafasını ve evin tavanını çekmiş bunlar normlal. Ürünün nerede oldugu bellideğil bunlar normal. Butün gecemi yemişler planlarımı askıya almısım ben sinirlendim diye bu anormal. Bence biraz mantığınızı düzeltmeniz gerekmekte. Bir vaat veriliyorsa yerine getirilmeli şirkette kimsenin kimseden haberi yok ürün nerede belli değil. Bana saçma sapan cevaplar verdikten tam 5dk sonra gelmiceğini söylüyor. Zaman sizler için değersiz olabilir günde 12 saat çalışıyorum akşam gelipte keyfimin önüne geçemezler.
Bu mu yani? Basit bir klavyen aynı gün gelmedi diye ortalığı ayağa kaldırmışsın. Yazık. Noldu 1 gün geç geldi klavyen bir yerin mi eksildi? Biraz anlayış ya.

Ben 1 kargo için 1-2 hafta bekleyebiliyorum, tek derdi aynı günde gelmemesi.
Ne dertler var, vay be!

Adamlar dağıtıma çıktığı zaman bir bölgeninkini dağıtıyor, eğer zaman yetişmez ise öteki bölgeyi ertesi gün dağıtıyor. Amma da naz yapmışsınız, adama yarın gelince evde değilsen komşuya ver dersin olur biter.

Dosya Ekleri

• akt.png
    akt.png
    45,3 KB · Görüntüleme: 92
  • skatez.jpg
    skatez.jpg
    36,1 KB · Görüntüleme: 74
Öncelikle gerçekten açtığım konulardan 1 saat banyemekten cok sıkıldım.

Arkadaşlar yaklasık olarak 4 senedir aynı gün sipariş, aynı gün üretim, aynı gün teslimat yapmaktayım. Çiçeksepeti'nin bonyfood işlerini yapmaktayım. Bunu sadece akşam değil hemde sabah teslimatım mevcut.

İkinci olarak buradaki problemin büyüklüğü küçüklüğü değil. Beni adrese 4 saat kilitlemiş olmaları. Gelicekse gelecek. Gelmicekse gelmeyecek. Kurye arkadaş evde çay içerken bana bunu söyleyebiliyorda çağrı merkezi WhatsApp niye beni geçiştirip yuvarlak yuvarlak cevaplar veriyor.

Aliexpresstende siparişimvar ayın 7'sinde verdim daha Türkiye'ye gelmedi ama bana kimse demedi aynı gün teslimat. Buradaki problemi bende aramak yerine insanları işini yapmamasında aramalısınız siz bu durumlara susuyorsunuz diye bende susmak zorunda değilim. Adam 21:00'da evine gidebiliyorsa. Yanlış bölgeden o ürün adama getirilip teslimatta yapılabilir. Aynı gün teslimat yapabildikleri için Amazon'la çalışıyorlar adam kafasını ve evin tavanını çekmiş bunlar normlal. Ürünün nerede oldugu bellideğil bunlar normal. Butün gecemi yemişler planlarımı askıya almısım ben sinirlendim diye bu anormal. Bence biraz mantığınızı düzeltmeniz gerekmekte. Bir vaat veriliyorsa yerine getirilmeli şirkette kimsenin kimseden haberi yok ürün nerede belli değil. Bana saçma sapan cevaplar verdikten tam 5dk sonra gelmiceğini söylüyor. Zaman sizler için değersiz olabilir günde 12 saat çalışıyorum akşam gelipte keyfimin önüne geçemezler.
Biz sana anormal ya da ona normal demiyoruz, asıl olması gereken sana bugün gelmesiydi ama Türkiye'de yaşıyorsun. Bu ülkede normal olan, herkesin başına gelen şey zaten onların yapması gerekeni yapmaması olduğundan buna alışmış durumdayız. Maalesef hukuk sistemi böyle işlediği sürece de yapacak bir şey yok.

Hep bana mı düzgünü gelir bilmiyorum ama bir AGT kuryesi beni akşam 18-19 gibi aramıştı ve telefon sessizde olduğu için aramayı görmemiştim. Daha sonra adamcağız 22:00'da tekrar arayıp "Abi eve geldim ama içim rahat etmedi şimdi evden çıkıp senin paketini getireceğim." demişti. Şaşırıp yolu gözlemeye başlamıştım ben de. Yani diyeceğim o ki size işini iyi yapmayan bir kurye denk geldi diye tüm şirketi karalamanız aşırı absürt.

Adamın kafası ve tavan orada. Abartı bir şey yok yaşadığım olayı paylasıyorum. Sizde öven konular açabilirsiniz.

Bugüne kadar 6 kargomu getirdi firma. Kuryeleri gerçekten anlayışlı ve hızlılar. Abartmışsınız.

Bu konuda doğrusunuz denetlemesiyok.

Biz sana anormal ya da ona normal demiyoruz, asıl olması gereken sana bugün gelmesiydi ama Türkiye'de yaşıyorsun. Bu ülkede normal olan, herkesin başına gelen şey zaten onların yapması gerekeni yapmaması olduğundan buna alışmış durumdayız. Maalesef hukuk sistemi böyle işlediği sürece de yapacak bir şey yok.

Gerçekten büyük şans, bireysel iş ahlakı.

Hep bana mı düzgünü gelir bilmiyorum ama bir AGT Kurye'si beni akşam 18-19 gibi aramıştı ve telefon sessizde olduğu için aramayı görmemiştim. Daha sonra adamcağız 22:00'da tekrar arayıp "abi eve geldim ama içim rahat etmedi şimdi evden çıkıp senin paketini getireceğim." demişti. Şaşırıp yolu gözlemeye başlamıştım ben de. Yani diyeceğim o ki size işini iyi yapmayan bir kurye denk geldi diye tüm şirketi karalamanız aşırı absürt.

Zaten problemde biraz bu bu aksam erkende yatabilirdim evden de cıkabilridim. Dağıtıma çıktı diye mesaj geliyor bilgi almak için yazıyorsunuz. Gelecek geldi gelmesine az kaldı aa bak geldi. Hop mesai bitti.

@Mert Yavuz123 sizin durumunuz saçmaymış.
Bende benzer bir olay yaşadım; sabah 8 gibi mesaj geliyor ürün dağıtımda diye, kargo akşam 7'de teslim ediliyor.
2 kere Trendyol'dan sipariş verdim ikisinde de aynı olay yaşandı ancak Amazon ile ilgili sorun yaşamadım.

2.760.000​

aylık teslimat​

%98, 5​

günlük teslimat başarısı​

2400​

kurye​

61​

28​

%1.5'luk kesimde olduguma inanmak. Çık aklımdan.​

Son düzenleyen: Moderatör:
Adamın kafası ve tavan orada. Abartı bir şey yok yaşadığım olayı paylasıyorum. Sizde öven konular açabilirsiniz.

Bu konuda doğrusunuz denetlemesiyok.

Gerçekten büyük şans, bireysel iş ahlakı.

Zaten problemde biraz bu bu aksam erkende yatabilirdim evden de cıkabilridim. Dağıtıma çıktı diye mesaj geliyor bilgi almak için yazıyorsunuz. Gelecek geldi gelmesine az kaldı aa bak geldi. Hop mesai bitti.

Kişinin kafasından tepedeki lambadan bulunduğu ortamın evi olduğunu ve ailesiyle çay içtiği çıkarımlarına kesin olarak varıyorsanız buralarda harcanıyorsunuz. MİT'e veya CIA'e kariyer başvurusu atın.

Kusura bakmayın telefonla konusurken arka fondan gelen sesleri yazmamısım hatırlatırsanız bir dahakine bunları eklemeyi unutmam. Kahinliğime kulaklarıma gelen çay karıstırma sesini ve adamın eşinin veya evde bulunan herhangi bir bayanın diyeim şimdi Kahin'lik olmasın mite filan alırlar çocuklarına bağırmasını duydum. Özür dilerim bunları belirtmediğim için. Mesih filan sanıcağınızı bilemedim.

Kişinin kafasından tepedeki lambadan bulunduğu ortamın evi olduğunu ve ailesiyle çay içtiği çıkarımlarına kesin olarak varıyorsanız buralarda harcanıyorsunuz. Mit'e veya CIA'e kariyer başvurusu atın.

Geri
Yukarı