AGT Kurye hat düşmüyor

Daha fazla  
Merhaba. Papara cardım kurye ye verildi. Ama kuryeyi arayınca hat düşmüyor. Aslında tam hat düşmüyor denemez, aradığımda daha dıt dıt diye ötmeden direk ara dediğimde aradığınız kişiye şu anda ulaşılamıyor diyor. Bende mi sıkıntı var, kuryenin telefonunda mı?

Merhaba. Papara Card'ım kurye ye verildi. Ama kuryeyi arayınca hat düşmüyor. Aslında tam hat düşmüyor denemez, aradığımda daha dıt dıt diye ötmeden direk ara dediğimde aradığınız kişiye şu anda ulaşılamıyor diyor. Bende mi sıkıntı var, kuryenin telefonunda mı?

Hocam AGT Kurye çalışanları ya telefonlara bakmıyor ya da yanlış numara veriyorlar, ulaşamazsınız yani ancak onlar sizi ararlar aramak isterlerse. Bu arada kartınız 3 ay sonra gelecek :D

AGT Kurye'nin genel yapısı bu şekildedir. Hani şubeden şubeye göre değişir diyeceğim ancak alayı komple böyle. Olayı şekillendirmek istersek:

Geçen ay ben de olmak üzere Papara Black Card temin etmek istediydim ve kargoyu AGT Kurye'ye verdiğine dair Papara mobil uygulamasından bildirim aldım ve 2 hafta teslim süreci olacağını bile bile dağıtıma çıkacağına dair ne bildiri ne de arama yaptılar. Evde olmadığım için "Ulaşamadık, kartınızı iade ediyoruz hadi eyvallah" tarzı bir mesaj yollayıp kartımı iadeye götürmüşler.

Bu konu hakkında AGT Kurye ile iletişime geçmek istediğimde yine ilk mesajınızda belirttiğiniz gibi hata düşmüyordu. Bu sefer Papara ile iletişime geçtiğimde sağolsunlar kurye ile iletişime geçip ertesi gün teslimatımı vereceklerdi. Ertesi gün beni arayıp anlamsız ve hızlı konuşma ile "Evde misin(?), kartını getirecez(?)" diye saçma bir üslupla konuşup ardından suratıma telefonu kapatıp, bir kaç süre sonra bi' de ne göreyim; kuryeci resmen tripli tripli hareketler, göz devirmeler üstelik 60 yaşına kadar gelmiş ama adam olamamış bir kuryeci.

Sonuç olarak; bu konu hakkında ile ilgili şikayetimi oluşturduğumda "Gereği yapıldı." diye bir mail almam, bu demek oluyor ki; tutumu ve düzeni olmayan, saçma sapan eğitimsiz/nasibini almamış çalışanlarla doluşan bir sözde kurye şirketi.

AGT Kurye'nin genel yapısı bu şekildedir. Hani şubeden şubeye göre değişir diyeceğim ancak alayı komple böyle. Olayı şekillendirmek istersek:

Geçen ay ben de olmak üzere Papara Black Card temin etmek istediydim ve kargoyu AGT Kurye'ye verdiğine dair Papara mobil uygulamasından bildirim aldım ve 2 hafta teslim süreci olacağını bile bile dağıtıma çıkacağına dair ne bildiri ne de arama yaptılar. Evde olmadığım için "ulaşamadık, kartınızı iade ediyoruz hadi eyvallah" tarzı bir mesaj yollayıp kartımı iadeye götürmüşler.

Bu konu hakkında AGT Kurye ile iletişime geçmek istediğimde yine ilk mesajınızda belirttiğiniz gibi hata düşmüyordu. Bu sefer Papara ile iletişime geçtiğimde sağ olsunlar kurye ile iletişime geçip ertesi gün teslimatımı vereceklerdi. Ertesi gün beni arayıp anlamsız ve hızlı konuşma ile "evde misin(?), kartını getireceğiz(?)" diye saçma bir üslupla konuşup ardından suratıma telefonu kapatıp, birkaç süre sonra Bi'de ne göreyim; kuryeci resmen tripli tripli hareketler, göz devirmeler üstelik 60 yaşına kadar gelmiş ama adam olamamış bir kuryeci.

Sonuç olarak; bu konu hakkında ile ilgili şikayetimi oluşturduğumda "gereği yapıldı." diye bir mail almam, bu demek oluyor ki; tutumu ve düzeni olmayan, saçma sapan eğitimsiz/nasibini almamış çalışanlarla doluşan bir sözde kurye şirketi.

Gereğinin yapılmadığına yemin edebilirim ama kanıtlayamam, bir firma en fazla bu kadar güzel anlatılabilir gerçekten.

Geçen ay ben de olmak üzere Papara Black Card temin etmek istediydim ve kargoyu AGT Kurye'ye verdiğine dair Papara mobil uygulamasından bildirim aldım ve 2 hafta teslim süreci olacağını bile bile dağıtıma çıkacağına dair ne bildiri ne de arama yaptılar. Evde olmadığım için "Ulaşamadık, kartınızı iade ediyoruz hadi eyvallah" tarzı bir mesaj yollayıp kartımı iadeye götürmüşler.

Bu konu hakkında AGT Kurye ile iletişime geçmek istediğimde yine ilk mesajınızda belirttiğiniz gibi hata düşmüyordu. Bu sefer Papara ile iletişime geçtiğimde sağolsunlar kurye ile iletişime geçip ertesi gün teslimatımı vereceklerdi. Ertesi gün beni arayıp anlamsız ve hızlı konuşma ile "Evde misin(?), kartını getirecez(?)" diye saçma bir üslupla konuşup ardından suratıma telefonu kapatıp, bir kaç süre sonra bi' de ne göreyim; kuryeci resmen tripli tripli hareketler, göz devirmeler üstelik 60 yaşına kadar gelmiş ama adam olamamış bir kuryeci.

Sonuç olarak; bu konu hakkında ile ilgili şikayetimi oluşturduğumda "Gereği yapıldı." diye bir mail almam, bu demek oluyor ki; tutumu ve düzeni olmayan, saçma sapan eğitimsiz/nasibini almamış çalışanlarla doluşan bir sözde kurye şirketi.
Bende aynı sorunu yaşadım. Evde yoktunuz gibisinde bir mesajla iade olmuştu. Ama papara uygulamasında hala kargoda olarak gözüküyordu. Sonra papara ile iletişime geçip yeniden kart talebi oluşturduk. Bugün kuryeye teslim edilmiş. Şimdide ariyorum çalıyor ama cevap yok :)
Edit: Topluca utanmamız lazım diye düşünüyorum Bugün geldi kart. Hem teslim tarihinde 3 gün önce hem de paraz günü geldi. Adam gezmeye çıktı da gitmişken bırakayım mı dedi bilmiyorum ama çok şaapmamak lazım. Bazı şeyleri sorgulamamak daha iyidir 😁

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı