AGT Kurye Papara kartı getirmiyor

Papara desteğe başvurdum işte kuryeye aciliyet uyarısı vb hep aynı şeyler bundan sonda hayatım boyunca agt kullanmam kuryenin keyfini bekleyeceğim artık.

Merhaba arkadaşlar, ben Papara uygulaması üzerinden kart sipariş ettim 29.08.2022 tarihinde teslim edilmesi gereken kart 10 gün geçmesine rağmen hala teslim edilmedi kuryeye hem agt uygulaması üzerinden hem de WhatsApp'tan yazdım ama yanıt yok, sizce ne yapmalıyım? Kartı sipariş edeli tam tamına 1 ay oldu.

Hocam aynı sorunla bende karşı karşıyayım 2 aydır kartım gelmiyor ne kadar arasamda şikayet oluştursamda getirmiyorlar.

Papara desteğe başvurdum işte kuryeye aciliyet uyarısı vb hep aynı şeyler bundan sonda hayatım boyunca agt kullanmam kuryenin keyfini bekleyeceğim artık.

Hocam kuryeye söyledik diyorlar ama gelmiyor kart kaç kere arayıp sordum bende aynı şeyi söylüyorlar.

Papara ile de iletişime geçin. Benim de geçenlerde kartımı ATM yutmuştu, yenisini sipariş ettim bugün AGT Kurye'ye verilmiş umarım uğraştırmazlar. Gerçekten çok kötü firma.

Öncelikle 2 ay beklemeye hazır ol. Benimki 2 ay sonra gelmişti. AGT, Amazon ile hızlı getiriyor, Papara ile getirmiyor. İstersen AGT müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsin.

Çok memnunum hocam. 2 kez Papara kart sipariş verdim 3. günümde kapımdaydı.
2 günde 3 günde gelenler de var. Benimki de bugün verilmiş bakalım gelecek mi çok merak ediyorum.

Geri
Yukarı