AGT Kurye Papara kartı getirmiyor

volodymr

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, ben Papara uygulaması üzerinden kart sipariş ettim 29.08.2022 tarihinde teslim edilmesi gereken kart 10 gün geçmesine rağmen hala teslim edilmedi kuryeye hem AGT uygulaması üzerinden hem de WhatsApp'tan yazdım ama yanıt yok, sizce ne yapmalıyım? Kartı sipariş edeli tam tamına 1 ay oldu.

Merhaba arkadaşlar, ben Papara uygulaması üzerinden kart sipariş ettim 29.08.2022 tarihinde teslim edilmesi gereken kart 10 gün geçmesine rağmen hala teslim edilmedi kuryeye hem AGT uygulaması üzerinden hem de WhatsApp'tan yazdım ama yanıt yok, sizce ne yapmalıyım? Kartı sipariş edeli tam tamına 1 ay oldu.
Papara desteğe yaz onlar hemen çözüyor

Papara ile irtibata geçip yeni kart başvurusunda bulunun. Kartı da kayıp-çalıntı olarak bildirin.

AGT ve MNG'den uzak durun kaçın.
AGT ile Amazon teslimatım eve kadar geliyor zamanında. Asıl uzak durulması gereken "sendeo" firması. Amazon ürünümü ev yerine koçtaş'a bırakıyor.

Valla hocam ne yalan söyleyeyim tam olarak 2 "iki" yıldır elime ulaşmıyor lanet kart. Böyle rezil bir kurye görmedim. Bir keresinde yanlış adres deyip iptal ettiler, bir başka sefer kabul edilmedi, en sonunda da ikamet ettiğim ilçeye kadar gelip lokantanın birinden aradılar beni. Ben de tabi şehir dışında olduğum için evin adresini tarif ettim dedim anneme verin diye tamam deyip kapattı kadın. Halen tık yok, tenezzül bile etmemişler. E-mail attım geçende dedim yeter artık gına geldi diye sonrasında bana bir barkod yollamışlar kargo takip diye. Barkodu yazdım hata mesajı çıkıyor. Dedim artık şikayetvar'a yazayım. Yazdım fakat ne arayan var ne soran, 3 gün oldu yazalı. Lanet olsun böyle işe vallahi billahi.

Geri
Yukarı