AGT Kurye ininan Plus kartı getirmiyor

siyahoyuncu_42

Hectopat
Arkadaşlar ıninal'de ininal Plus'a geçeceğim ama bu AGT Kurye bana bir şey getircekmiş bende anlamadım. Ama sorun AGT Kurye'nin getirmemesi. Bu kuryeyi biliyorum saçma sapan bir kurye. Bu kuryeden ben ininal Plus'ı nasıl alacağım? İninalden bakıyorum dağıtımda - not bırakıldı diyor. Papara da kullanıyorum ama bugün komisyon kesmeye başladı onu da fazlasıyla kestiğinden kullanmak istemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kaç yaşındasın, bu saçma sapan ön ödemeli kartlarla uğraşılmaz. Yaşın küçükse velinle gidip bir banka hesabı aç.

Kaç yaşındasın, bu saçma sapan ön ödemeli kartlarla uğraşılmaz. Yaşın küçükse velinle gidip bir banka hesabı aç.
Arkadaşa katılıyorum. Ziraat bankasına gidip ailenin kontrolü altında bir banka hesabı açtırabilirsin. Ziraat önerme sebebim Türkiye'nin bankası olmasıdır.

Hocam zorla baskılamanız lazım. Başıma Papara kartı teslim almaya çalışırken şöyle bir olay geldi: Kurye takipten kuryenin Bolu'da (yaşadığım yer) olduğunu öğrendim. Kurye ile iletişime geç yerinde bir numara yazıyordu. Bastım kurye açtı. Ben Çorum'dayım dedi. Abi dedim sen Bolu'dasın görünüyor buradan. Tamam dedi saat akşam 10'da Vakıfbank'ın önünde bekle dedi tamam dedim. Bisikletimle 10 kilometre gittim saat 10 oldu adamdan tık yok. Arıyorum falan en sonunda açtı nerdesin dedi dediğin yerdeyim dedim 60 yaşlarında bi adam dobloyla gelmiş ki saat 12'ye gelmek üzere. Zar zor alabildim. Kısacası baskı yapmanız lazım. Sanırım artık kuryenin numarası görünmüyor. Siz yine de müşteri hizmetlerinden sürekli baskı yapın yoksa alamazsınız. Arkadaşımla 2021'in başlarında Papara sipariş ettik. 7 ay bekledik bakın 7 ay ama gelmedi. En sonunda pes ettik kart da kaybolmuş zaten en son aradığımızda kaybettim dedi. Böyle bir sorumsuzluk ne yazık ki.

Geri
Yukarı