AGT Kurye kargoyu teslim etmediği halde etmiş gibi gösteriyor

Ester Hirsch

Hectopat
Yer
İsrail
Merhaba Amazon Prime'dan kitap aldım fakat aynı gün(1 Kasım) gelmesi gereken kargo gelmedi takip için sitesine girdiğimde kurye adresimi ziyaret ettiğine dair dalga geçer gibi bir yerde otururken fotoğrafını eklemiş durumu 2 kez firmaya yazdım sürekli aynı otomatik cevaplar ardından Amazon'a bildirdim gerekli aksiyonu alacaklarını söylediler ve Şikayetvar'a yazdım kesinlikle bu firmayı seçmeyin.

Etmiş gibi göstermemişler ama. Sadece geldiklerini söylemişler. Kargo firmasını yoğunluğa göre Amazon belirliyor, ona yapacak bir şey yok maalesef.

Yazdığımı tekrar oku başlığı mod yanlış düzeltmiş.
Amazon neden agt ile çalışıyor anlamıyorum. Rezil bir firma. Kolay gelsin hem hızlı hem de sorunsuz işini yapıyor.

Cidden en berbat kargo firması.

Maksimum AGT hizmeti bu işte, her türlü sorunlu bir firma. Genellikle Kolay Gelsin ile gönderiyorlar ama yakın bir zamanda Amazon'dan alışveriş yaptığımda AGT ile göndermişlerdi.

Aynısını yaşadım dün. Geldik evde yoktunuz mantığı kanıt fotoğrafı olarak ise kuryenin ofiste otururkenki fotoğrafı var. Bugün getirileceği yazıyor ancak Papara'dan dolayı AGT'nin kötü bir deneyim sunduğunu biliyorum.

Geri
Yukarı