AGT Kurye kartımı evime teslim etmiyor

Makaleler
4
Yer
Denizli
Selamlar, yaklaşık 1 ay önce Papara Black Card sipariş ettim. AGT Kurye ile gönderileceği söylendi. 2 haftadır bulunduğum ilçeye uğruyor eve getirin dediğimde getirmiyor. Buraya gel ben sana vereyim diyor o zaman AGT Kurye neden kurye? Kurye dediğimiz eve teslim yapması gerekmez mi?
Bunun hakkında açılmış birçok konu buldum herkes aynı sorunu yaşıyor galiba. Gerekli denetim olmadığı için kuryeler eve getirmeye üşeniyor sanırım. Normalde eve getirmesi gerekli değil mi?
Adam beni 1 km ötede bir yere çağırıyor gerçekten şaka gibi. Ne yapmalıyım?
Cevaplarınız için teşekkürler.

AGT Kargo 6 aydır benim Papara kartımı getiremedi, zaman aşımına uğradı ben de uğraşmadım çok önemli olmadığı için. Papara Black Kart sipariş etmiştim 1 hafta içerisinde zar zor yaşlı bir amca getirdi.
AGT firması çok kalitesiz bir firmadır.

Geçen hafta benim kartım geldi.
6 gün sonunda evime kadar gelip teslim ettiler. Kurye getirmek zorunda.
Papara'yı arayıp durumu anlatın, yardımcı olacaklardır.

Selamlar, yaklaşık 1 ay önce Papara Black Card sipariş ettim. AGT Kurye ile gönderileceği söylendi. 2 haftadır bulunduğum ilçeye uğruyor eve getirin dediğimde getirmiyor. Buraya gel ben sana vereyim diyor o zaman AGT Kurye neden kurye? Kurye dediğimiz eve teslim yapması gerekmez mi?
Bunun hakkında açılmış birçok konu buldum herkes aynı sorunu yaşıyor galiba. Gerekli denetim olmadığı için kuryeler eve getirmeye üşeniyor sanırım. Normalde eve getirmesi gerekli değil mi?
Adam beni 1 km ötede bir yere çağırıyor gerçekten şaka gibi. Ne yapmalıyım?
Cevaplarınız için teşekkürler.
Bende 4 gündür bekliyorum 1 gündür ilçede gelir diyordum ama yolun başındaymışım meğer :/.

AGT aşırı kalitesiz iğrenç bir firmadır. Aynı sorunları 2-3 kere yaşadım. Taa allahın umursamadığı yere çağırdı beni adam, gittim iki tane kart için. Ne yapayım...

Sitelerindeki şikayet yeri öylesine yapılmış sanırım. Kuryeyi şikayet ettim ama 2 hafta oldu hala dönüş yok. Adamı arıyorum açmıyor. En son Papara'ya mail attım. Site de 30 Temmuz geliş tarihi diye girilmiş. Umarım gelecek artık. Bu arada ablam benden 2 hafta sonra söyledi onun direk ilk hafta da falan geldi. Adreste aynı yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı