AGT Kurye nasıl?

Hiç memnun kalmadığım bir firma. Amazon'dan sipariş ettiğim ürünü AGT'ye verirlerse, teslimat gününe +1 gün eklenerek geliyor. Yani 2 günde geleceğine 3 günde geliyor.

Sebebini bilmiyorum ama benim kargom, Aras kargo'nun aracında geliyor.

Çöp. 2 kere Papara sipariş ettim 2'sini de getirmediler. Amazon siparişimi kapıya asıp gitmişler hiç aramadan, evde de kimse yoktu. Biri gelip çalsa benim haberim olmayacaktı. Allah kimseyi bu kargonun eline düşürmesin.

Öyle bir olayda direk şikayet edin hemen getiriyorlar.

Hocam her yere mail attım, herkesi aradım ama yok. Yapabileceğim her şeyi yaptım.
Şikayet vara hem Papara'ya hem Agt'ye şikayet yazdım getireceğiz dediler ama 1 aydır yok.
Papara'yı aradım.
Agt müşteri desteğini aradım.
Papara'ya mail attım.
Papara müşteri desteğini aradım.

Hocam her yere mail attım, herkesi aradım ama yok. Yapabileceğim her şeyi yaptım.
Şikayet vara hem Papara'ya hem Agt'ye şikayet yazdım getireceğiz dediler ama 1 aydır yok.
Papara'yı aradım.
Agt müşteri desteğini aradım.
Papara'ya mail attım.
Papara müşteri desteğini aradım.

WhatsApp'dan yazdınızmı mail ve telefonla hallolmuyor.

WhatsApp'dan yazdınızmı mail ve telefonla hallolmuyor.

Agt ye ben WhatsApp'dan yazınca 1 saate cevap veriyorlar şikayetini oradan belirtirsen 2güne gelir ürünün eğer hala düzelmezse sana en yakın olan şubesine gitmek zorundasın.

Amazon prime ile almıştım 3 günde geldi memnun kaldım oturduğum bölgeye çoğu kargo şirketleri 2 günde falan getiriyor 10/8 bence

Hiçbir şekilde tavsiye etmeyeceğim bir firma tamamen amatör ve utanmadan benzin ve yol masrafından dolayı oraya ürün gönderemem diyen bir firma evlerden uzak olsun.

Geri
Yukarı