AGT Kurye ne zaman teslimat yapar?

444617

Decipat
Makaleler
7
Ekran görüntüsü 2022-05-25 170817.png

Ne zaman gelir saat 1'den beri böyle.

Saat geç de olsa eğer dağıtma çıktıysa getirirler diye biliyorum. Ama kart için nasıl işliyor süreç bilmiyorum. Orada irtibat kurabilmen veya soru sorabilmen için bir seçenek var diye biliyorum kuryeye.

Saat geç de olsa eğer dağıtma çıktıysa getirirler diye biliyorum. Ama kart için nasıl işliyor süreç bilmiyorum. Orada irtibat kurabilmen veya soru sorabilmen için bir seçenek var diye biliyorum kuryeye.
Şimdi aradım açmadı.
....
Arkadaşlar güncelleme yapayım; kurye sonun da açtı ve şöyle dedi: "Bulunduğum adrese çalışmadıklarını ve kurye merkezine gidip alabileceğimi söylediler" yani böyle oluyor mu sormak istedik ayrıca saat 10 ve 13 arası çalıştıklarını söylediler. @Koneko Toujou
@KafadanKontak

Şimdi aradım açmadı.
....
Arkadaşlar güncelleme yapayım; kurye sonun da açtı ve şöyle dedi: "Bulunduğum adrese çalışmadıklarını ve kurye merkezine gidip alabileceğimi söylediler" yani böyle oluyor mu sormak istedik ayrıca saat 10 ve 13 arası çalıştıklarını söylediler. @Koneko Toujou
@KafadanKontak
Ben aramasam sizden peki haber alacak mıydım yoksa ömür boyu sizi mi bekleyecektim diye sorsaydın. Madem ulaştırılamayacak alanda neden siz üstleniyorsunuz bu görevi diye de sorsaydın keşke. Hayır getireceksiniz zorundasınız da deseydin. Bence getirmek zorundalar. Telim almışlar sonuçta. Teslim etmeyeceklerse merkez falan senin umrunda olmamalı. Cidden çok kızdım şimdi.

Yeni konular

Geri
Yukarı