AGT Kurye 24 gündür kartımı getirmiyor

MisSaint

Hectopat
Öncelikle merhabalar. 03.12.2021 tarihinde Papara Black Card siparişi vermiştim.06.12.2021 de kuryeye teslim edildi ve 08.12.2021 tarihinde "teslim bölgesine sevk edildi" olarak girildi. O gün bugündür karttan ses seda yok. Çok sıkıntılı bir kargo firması olduğunu forumda da çok gördüm. 18 Aralık da bir Papara müşteri hizmetlerini arayım dedim dağıtımda olduğunu öğrendim. Kuryeye defalarca ulaşmaya çalıştım ama açmıyor. Aralık bitti hala gelmedi. Sizce ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Rezalet bir firma. Şubeye gidip alabilirsiniz.

Öncelikle merhabalar. 03.12.2021 tarihinde Papara Black Card siparişi vermiştim.06.12.2021 de kuryeye teslim edildi ve 08.12.2021 tarihinde "teslim bölgesine sevk edildi" olarak girildi. O gün bugündür karttan ses seda yok. Çok sıkıntılı bir kargo firması olduğunu forumda da çok gördüm. 18 Aralık da bir Papara müşteri hizmetlerini arayım dedim dağıtımda olduğunu öğrendim. Kuryeye defalarca ulaşmaya çalıştım ama açmıyor. Aralık bitti hala gelmedi. Sizce ne yapmalıyım?

Tek yapacağınız şey beklemek benim kartım 1 ayda geldi.

Arkadaşım 5 gün önce başvuru yaptı. Çarşamba günü eline ulaştı. Şans işi.
Ben ayın 21'inde başvuru yaptım, iki gün sonra (23'ünde) kart basıldı.
Sonrasında 27'sinde kuryeye verildi kart, hafta sonu dolayısıyla gecikti.
O gün bu gündür oturuyor şubede, dediğim gibi bence sohbet falan ediyorlar şubede.
İstanbul'dayım bu arada.

Siz şakamısınız? Bana 3 aydır gelmiyor :D paparaya iki defa yazdım aciliyetiniz kargoya iletilmiştir felan dediler kargocuya yazıyom zaten ne yaptığı belli değil cevap bile vermiyor. Belki 5-6 sene sonra çocuğum olursa çocuğum kullanır. 5-6 senede geliyor çünkü.

Şube konumunu vermiyorlar...

37-38 gün oldu hala gelmiyor ısrarla. Kaç kere arayıp şikayet etmeme rağmen...

Bana özel değilmiş demek ki, beni sınıyorlar zannediyordum. Toptan rezalet bir firmaymış. Benimki Akbank kredi kartı.

Yeni konular

Geri
Yukarı