AGT Kurye rezilliği

444617

Decipat
Makaleler
7
13.05.22 tarihinde Papara Black kart istedim 1 gün sonra onaylandı ve 7 gün içerisinde basıldı. 5 gün kuryeye verilmesini bekledim. Kurye 25.05.22'de aldı. Aradığım zaman hiç açmıyorlar. Açma ihtimali göle yoğurt çalmayla aynı. Neyse bekledim 6 gün boyunca aradığımda hiç açmadı ama son gün ne olduysa içinden açmak geldi ve göl yoğurt tuttu. Daha sonra adresimi sordu, yanıtladım ve şöyle dedi: "biz sizin mahallenize teslimat yapmıyoruz gel al". Şaka gibi ya. Neden o zaman siz kuryesiniz diyesim geldi ama demedim neyse adresini alıp kapattım. 1 gün sonra saat 11'de kartımı almaya gittiğimde şubenin hiçbir yerinde AGT Kurye vb. hiçbir şey yazmıyordu. Önünde bir adam vardı ve kapıyı kilitliyordu sordum AGT Kurye nerede diye.(çünkü hiçbir şey yok ne araba ne motosiklet camları perdeyle kaplı) sonra cevap verdi burası buyurun dedi. Ben ise Papara kartım vardı alacağım dedim gel içeri dedi, kapıyı açtı. Bir sürü kargo vardı hepsi öylece bekliyordu. Kimlik bilgilerimi verdikten sonra kartımı aldım. Tek kelime ile AGT Kurye rezalet bir firmadır, Papara şikayet ettim ama ne fayda hiçbir şey olacağını sanmıyorum.

Geri
Yukarı