Agt teslim edildi yazmasına rağmen kargo gelmedi

imeN

Hectopat
Daha fazla  
Bugün saat 6'da teslim edildi diye mesaj geldi. Amazon'dan hard disk almiştım bana bir şey gelmedi aradim durumla alakali kayit oluşturduk takip ediyoruz size daha sonra haber vereceğiz dediler. Saat 8.30 oldu ne zaman gelir bu kargo yarin mi?

1-2 haftadır sık sık gecikme veya aksaklıklar oluyor. Back Friday yoğunluğu herhalde. Prosedür neyse teslim edildi diye işaretleyip ilk fırsatta getiriyorlar.

Bugün saat 6'da teslim edildi diye mesaj geldi. Amazon'dan hard disk almiştım bana bir şey gelmedi aradim durumla alakali kayit oluşturduk takip ediyoruz size daha sonra haber vereceğiz dediler. Saat 8.30 oldu ne zaman gelir bu kargo yarin mi?

Ben de Sürat Kargo da aynısını yaşamıştım. Saat 6'da teslim edildi diye SMS geldi saat 9'da adam geldi teslim etti. Şubeler saat 6'da kapanıyor veri girişi yapılsın diye teslim edilmeden önce teslim edildi yazılıyor galiba.

Black Friday yoğunluğu değil, AGT’nin rezilliği. Şu ana kadar farklı firmalar ile 4 kere AGT ile ürün almak zorunda kaldım. Hepsinde de sorun yaşadım. Amazon bu akşam teslim seçeneği ile aldığım kargoyu 2 gün sonra teslim ettiler. 😅 Kartım kargoya vermemesinden 45 gün sonra teslim edildi. Başka bir Amazon bu akşam teslim kargomu da ertesi akşamı teslim ettiler. En iyisi Amazon müşteri hizmetlerine yazın. AGT ile pek muhattap olmayın, olayın içinden çıkamazsınız.
Ekleme;
Rezil AGT. Bunlara iş yaptıranlara da yazık. Bugün gene Amazon siparişi oluşturdum. Bu akşam teslim edilmesi gereken ürün gene yarına kaldı. Ödediğim 12 TL gene boşa gitti. Yazık bunlara.

Bu adamlar ile yolunuz kesişir ise bilin ki sorun yaşaycaksınızdır.

Son düzenleme:
Black Friday yoğunluğu değil, Agt'nin rezilliği. Şu ana kadar farklı firmalar ile 4 kere agt ile ürün almak zorunda kaldım. Hepsinde de sorun yaşadım. Amazon bu akşam teslim seçeneği ile aldığım kargoyu 2 gün sonra teslim ettiler. 😅 kartım kargoya vermemesinden 45 gün sonra teslim edildi. Başka bir Amazon bu akşam teslim kargomu da ertesi akşamı teslim ettiler. En iyisi Amazon müşteri hizmetlerine yazın. Agt ile pek muhatap olmayın, olayın içinden çıkamazsınız.
Ekleme;
Rezil agt. Bunlara iş yaptıranlara da yazık. Bugün gene Amazon siparişi oluşturdum. Bu akşam teslim edilmesi gereken ürün gene yarına kaldı. Ödediğim 12 TL gene boşa gitti. Yazık bunlara.

Bu adamlar ile yolunuz kesişir ise bilin ki sorun yaşaycaksınızdır.

Geldi 1 gün sonra hard disk gg calismiyor abi ben anlam veremiyorum hem mağdurum hem de geç getirıyorlar nereden şikayet ederim bunları.

Geldi 1 gün sonra. Hard Disk gg, calismiyor. Abi ben anlam veremiyorum. Hem mağdurum hem de geç getirıyorlar. Nereden şikayet ederim bunları?

Nereye şikayet edersiniz bilemiyorum. Ancak Amazon'un bir sorun çıkaracağını sanmam. İade talebi oluşturun. Şahsen bende öyle olmuştu. Hard disk arızalı gelmişti. Direkt iade edip yeni ürün sipariş ettim.

Hattaha az önce AGT'nin gene geç getirdiği kargoda gelen kalem arızalı geldi. İade istedim. Ürün yarı çalışır vaziyette bende ve iade yapıldı. Ürünü göndermeme gerek yokmuş.

Geldi 1 gün sonra hard disk gg calismiyor abi ben anlam veremiyorum hem mağdurum hem de geç getirıyorlar nereden şikayet ederim bunları.
AGT'yi şikayet etseniz bile bir şey değişeceğini sanmıyorum. Firmalarla çok ucuza mı çalışıyorlar bilmiyorum ama deli gibi kargo yığını yapıyorlar bu şirkete. Bunun sonucunda da binlerce mağdur kişi çıkıyor ortaya. HDD iade konusunda ise Amazon'dan aldıysanız aide talebi oluşturup iade ya da değişim yaparlar muhtemelen.

AGT'yi şikayet etseniz bile bir şey değişeceğini sanmıyorum. Firmalarla çok ucuza mı çalışıyorlar bilmiyorum ama deli gibi kargo yığını yapıyorlar bu şirkete. Bunun sonucunda da binlerce mağdur kişi çıkıyor ortaya. HDD iade konusunda ise Amazon'dan aldıysanız aide talebi oluşturup iade ya da değişim yaparlar muhtemelen.
İadeye bastım bu ürün iade edilemez dedi?

Üstünde garanti belgesi var sanırım oraya göndereceğim.

Malum partinin paravan sirketi mi anlamiyorum ki. Bu kadar vasat bir kargolama nasil mumkun oluyor? Benim de Amazon dan siparisim 1 aydir gelmedi :D Saka gibi.

Üstünde garanti belgesi var sanırım oraya göndereceğim.
Dostum urunun linkini bir atar misin ona gore bakalim. Ama magdursunuz sonucta, bir sekilde iade edersiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı