Ahbap güvenilir mi?

İkisi de güvenilir kurumlarımızdır. Trendyol'da böyle kartları var.
Adsız.png

Adsız2.png

AFAD'a güvenmiyoruz deyip Ahbap'a yardım yapıyorsunuz ama Ahbap alıp AFAD'a göndermiyor mu zaten?
Göndermiyormuş.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben AFAD'a bağış yapma taraftarıydım ama babam AFAD hükümete çalışıyor diyip Ahbap'a bağış yapalım dedi. O da ben de Haluk Leventi fazla tanımıyoruz ama bağış yapılabilecek en doğru kurum olabilir mi? AFAD'a bağış yapmayı istememin sebebi sonuçta profesyonel bir ekibi var ama şüphede bırakan kısmı İçişleri Bakanlığına bağlı olmalısı ki babamda bu yüzden bağış yapmak istemiyor. Ahbap, AFAD yerine bağış yapılabilecek güvenilir bir kurum mu?
Sanki korsan bir oyun sitesi sorar gibi olmuş. Hocam güvenilirdir.

İstediğinize bağış yapabilirsiniz ikisi de güvenlirdir.

Ben AFAD'a bağış yapma taraftarıydım ama babam AFAD hükümete çalışıyor deyip Ahbap'a bağış yapalım dedi. O da ben de Haluk Levent'i fazla tanımıyoruz ama bağış yapılabilecek en doğru kurum olabilir mi? AFAD'a bağış yapmayı istememin sebebi sonuçta profesyonel bir ekibi var ama şüphede bırakan kısmı İçişleri Bakanlığı'na bağlı olmalısı ki babamda bu yüzden bağış yapmak istemiyor. Ahbap, AFAD yerine bağış yapılabilecek güvenilir bir kurum mu?

Geri
Yukarı