Ahmet Sonuç Evliliğine Gelen Yorumlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bir hata yapılmış, yapan tarafından özür dilenmiş. Kınamayın arkadaşlar, hayat bu. Herkes yanlış yapabilir. Birisini yargılamadan önce kendi kafanızın içerisinden geçenlere bir kulak verin. ;)

İlk başta yalan olduğunu düşündüm ve inanmadım. Gerçek olduğunu öğrenince çok şaşırdım. Recep abinin böyle bir şey yapması hiç hoş değil ama üstüne bu kadar gelinmemeli. Muhtemelen kafası doluyken yazmış ve sonra da hatasını fark edip özür dilemiş. Şahsen kendisinin art niyetle böyle bir cümle kurduğunu düşünmüyorum.

30 yaşındaki bir çocuk bundan alınabilir ama bir adam bundan alınmaz. Sözüm alıngan kişiyedir.

Konuyu açan arkadaş çok büyük ihtimal @Recep Baltaş'ı rezil etmek amaçlı açmış. Eminim kendisi dört dörtlük, ağzından asla ama asla kötü söz çıkmayan, harika ötesi bir insandır, hatta melektir. Recep Bey'in yaptığı hata olabilir ama insanların hatasını ve ayıbını göz önüne çıkarıp herkesin içinde rezil etmeye çalışmak da senin ayıbın ve hatan. Biri senin bir hatanı görüp senin ayıbına özel konu açsa ve herkes altında seni kınasa hoşuna gider miydi? Pardon gereksiz bir soru oldu, empatiyi bilen adam bu konuyu niye açsın ki zaten? Recep Baltaş'ı sevmeyenlerin ağzına da laf vermiş oldun, tebrikler gerçekten büyük bir başarı. Bir daha ayıp ve kusuru göz önüne çıkarıp rezil etmeye çalışmaman dileği ile. İyi günler, iyi forumlar.

Geçende aynısını Donanım Arşivi'nden Abdullah'a da yaptınız. Cidden gözümdeki saygınlığınız yerle bir oldu. Yazık cidden...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı