ahmetmardin.com sitesi güvenilir mi?

HakanDogan

Hectopat
Bu sitede telefonlar bana uygun fiyatlı geldi hatta Türkiye de satışı olmayan telefonlar da var.
Bazı telefonlarda çift hatlı kayıtlı yazıyor bazı telefonlarda yazmıyor. Garanti işi nasıl olur daha önce buradan alışveriş yapan var mı memnun musunuz?

Bu sitede telefonlar bana uygun fiyatlı geldi hatta Türkiye de satışı olmayan telefonlar da var.
Bazı telefonlarda çift hatlı kayıtlı yazıyor bazı telefonlarda yazmıyor. Garanti işi nasıl olur daha önce buradan alışveriş yapan var mı memnun musunuz?

Türkiye'de satılmayan telefonsa kayıt edilmemiştir. Eskiden 100-200 lira olan IMEI kaydını öneridim fakat 6000 lira olduğundan artık hiç önermem (güvenilir olabilir fakat sen sahibindene bak daha iyi)

Sitenin isminden yurtdışından kaçak telefon getirip sattığı belli oluyor zaten. 😅
Kızgın atanlar hayırdır? Kaçakçılık yanlısı mısınız?

Son düzenleme:
Kendi sitesinin reklamını yapanı gördüm de açmadığı sitenin reklamını yapan görmedim. Normal bir insan nasıl ahmetmardin.com diye bir siteyi bulabilir de gelir burada konu açar güvenilir mi diye aklım almıyor

Kendi sitesinin reklamını yapanı gördüm de açmadığı sitenin reklamını yapan görmedim. Normal bir insan nasıl ahmetmardin.com diye bir siteyi bulabilir de gelir burada konu açar güvenilir mi diye aklım almıyor
.net olduğunu sonradan fark ettim kusura bakmayın. Reklam falan değil ayrıca telefon lazım İnfinix zero 20 çok hoşuma gitti diğer telefonlarda biraz uygun o sebeple daha önce alışveriş yapan var mı diye sormak istedim.

.net olduğunu sonradan fark ettim kusura bakmayın. Reklam falan değil ayrıca telefon lazım Infinix Zero 20 çok hoşuma gitti diğer telefonlarda biraz uygun o sebeple daha önce alışveriş yapan var mı diye sormak istedim.

Hocam Ahmet Mardin'den alışveriş yaptınız mı acaba güvenilir mi?

Geri
Yukarı