AIDA64 sıcaklık değerleri iyi mi?

woltraz

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Metalurji ve malzeme mühendisi
Başlıkta da belirttiğim gibi acaba değerler normal veya yanlış olabilir mi?

Sıcaklık Değerleri.JPG

Sistem yük altındaysa değerler güzel. Fakat Samsung diskinizin sıcaklığı olması gerekenden çok yüksek.

Sistem yük altındaysa değerler güzel. Fakat Samsung diskinizin sıcaklığı olması gerekenden çok yüksek.
Hocam benim pc Monster Abra A5 v15.4. Son ölçümümde sıcaklık değerleri şöyle. Sistem yük altında değilken, Chrome'da öylesine takılıyorken;
CPU: 31 °C
Graphics : 28 °C
SSD: 8 °C
Oyun esnasında 2 gün önce oynarken CPU 50-60 °C , GPU'da yine 55-60 °C arasında gitti geldi. Sizce bu değerler normal mi?

Çok özür diliyorum. HDD ölçümünde hata var muhtemelen derken cevabınız bana mıydı?
Yani SSD sıcaklığı 8 °C olması sıkıntı mı? Şu anda da 8 °C gösteriyor da.
Konuyu açan arkadaşa yazdım. Sizin durum içinde oynadığınız oyun nedir? Ayrıca ağır oyunlarda bu değerler varsa süper. SSD için SSD kullanan arkadaşlar yardımcı olurlar sanırım.

Konuyu açan arkadaşa yazdım. Sizin durum içinde oynadığınız oyun nedir? Ayrıca ağır oyunlarda bu değerler varsa süper. SSD için SSD kullanan arkadaşlar yardımcı olurlar sanırım.
Beyefendi yukarıda bahsettiğim değerler Age of Empires 2 Definitive Edition oyunu içindi. Tabi Gta vs. oynarken biraz daha fazla ısınıyor. Ama galiba 60- 65 °C 'yi geçmemişti 3-4 gün önce oynarken ölçtüğümde. Eğer yakın zamanda oynarsam ağır oyun altında da ölçtüğüm değerleri sizinle paylaşırım. İyi günler diliyorum..

Geri
Yukarı