Aidata Alim 10 Tablete Custom ROM var mı?

Helal olsun, arkadaşım bunu duyduğunda çok sevinecek.🙂 rehberi paylaşırsan harika olur.

Bugün Firmware dosyalarını toparlarsam en geç yarın gelir rehber.

Bu arada yaptığım işlem Bootloader kilidini açıp cihaza root erişimi temin etmek. Custom ROM yapabilir miyim bilmiyorum ama root erişimi alındıktan sonra birçok düzenlemeyi yapabilirsiniz (/system bölümü hariç çünkü /system bölümüyle oynayınca cihaz bootloop oluyor. Detayları zaten rehberde paylaşacağım.)

Bugün Firmware dosyalarını toparlarsam en geç yarın gelir rehber.

Bu arada yaptığım işlem Bootloader kilidini açıp cihaza root erişimi temin etmek. Custom ROM yapabilir miyim bilmiyorum ama root erişimi alındıktan sonra birçok düzenlemeyi yapabilirsiniz (/system bölümü hariç çünkü /system bölümüyle oynayınca cihaz bootloop oluyor. Detayları zaten rehberde paylaşacağım.)
Teşekkürler.

Valla helal olsun. Birçok kişi bu Root'u bekliyor emin olun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Rehber Hazır :)

Çok uzun uğraşlardan sonra nihayet başardım!

Bilgisayarımı formatladığımdan Firmware dosyalarını toparlamam biraz zaman alacak. Bugün içerisinde halletmeyi düşünüyorum. Her şeyi toparladıktan sonra detaylı bir rehber paylaşırım (hala bu konuyu takip eden varsa tabii).

Eki Görüntüle 1281442Eki Görüntüle 1281441
Merhaba ben de çok uğraştım ama çözüm bulamamıştım. nasıl yaptığınızı paylaşacak misiniz?

Geri
Yukarı