Aile baskısı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

MST_eymen1

Decapat
Daha fazla  
Selam, ben akvaryum hobisine girdim ve ailem bana balıkları ve akvaryumu aldılar ama balıklar öldü ve ben hayvanlar ölünce gerçekten üzülen biriyim ve ilaçla düzelirmiş. Balıkçıya gittik ve ilacı almadılar, bir daha gittik ve bir daha almadılar. Sonra ben MacBook istiyordum ama bana Lenovo laptop aldılar. Sizce ne yapabilirim veya balık hobisini mi bırakayım? Cevap verirseniz çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sonra ben MacBook istiyordum ama bana Lenovo laptop aldılar.
Allah başka dert vermesin kardeşim. Macbook fiyatları ne farkında mısın?
Selam, ben akvaryum hobisine girdim ve ailem bana balıkları ve akvaryumu aldılar ama balıklar öldü ve ben hayvanlar ölünce gerçekten üzülen biriyim ve ilaçla düzelirmiş.
Kaç yaşındasınız?

Aile baskısı olmaz bu maddi durumları yoksa alamazlar ki Macbook adını söylerken para sesi geliyor
Eğer maddi durumları olup almıyorlar ise sabır ile ilgili ders vermek içindir yada başka planları vardır yada durumlar kötüleşiyor sana söylemiyorlar.

Aile baskısı olmaz bu maddi durumları yoksa alamazlar ki MacBook adını söylerken para sesi geliyor.
Eğer maddi durumları olup almıyorlar ise sabır ile ilgili ders vermek içindir ya da başka planları vardır ya da durumlar kötüleşiyor sana söylemiyorlar.

Laptop da 20000 TL idi, MacBook da.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar dalga geçmeyelim muhtemelen yaşı küçük bir arkadaşımız.
Aile baskısı olmaz bu maddi durumları yoksa alamazlar ki Macbook adını söylerken para sesi geliyor
Eğer maddi durumları olup almıyorlar ise sabır ile ilgili ders vermek içindir yada başka planları vardır yada durumlar kötüleşiyor sana söylemiyorlar.
Ya da 10 yaşında çocuğa mac almanın anlamsızlığını biliyorlardır :/

Selam, ben akvaryum hobisine girdim ve ailem bana balıkları ve akvaryumu aldılar ama balıklar öldü ve ben hayvanlar ölünce gerçekten üzülen biriyim ve ilaçla düzelirmiş. Balıkçıya gittik ve ilacı almadılar, bir daha gittik ve bir daha almadılar. Sonra ben MacBook istiyordum ama bana Lenovo laptop aldılar. Sizce ne yapabilirim veya balık hobisini mi bırakayım? Cevap verirseniz çok sevinirim.
Balıkların için geçmiş olsun gelirsek macbook konusuna evet istemişsin ama ailen yine seni kırmamış Lenovo laptop almış yine değerini bil bu hayatta herşey istediğimiz gibi gitseydi ben ekonamist olmuştum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı