Aile baskısı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

MST_eymen1

Decapat
Daha fazla  
Selam, ben akvaryum hobisine girdim ve ailem bana balıkları ve akvaryumu aldılar ama balıklar öldü ve ben hayvanlar ölünce gerçekten üzülen biriyim ve ilaçla düzelirmiş. Balıkçıya gittik ve ilacı almadılar, bir daha gittik ve bir daha almadılar. Sonra ben MacBook istiyordum ama bana Lenovo laptop aldılar. Sizce ne yapabilirim veya balık hobisini mi bırakayım? Cevap verirseniz çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam, ben akvaryum hobisine girdim ve ailem bana balıkları ve akvaryumu aldılar ama balıklar öldü ve ben hayvanlar ölünce gerçekten üzülen biriyim ve ilaçla düzelirmiş. Balıkçıya gittik ve ilacı almadılar, bir daha gittik ve bir daha almadılar. Sonra ben MacBook istiyordum ama bana Lenovo laptop aldılar. Sizce ne yapabilirim veya balık hobisini mi bırakayım? Cevap verirseniz çok sevinirim.
Sen ailene baskı yapıyor olmayasın?

Balık hobisi candır harçlıkları biriktir kendin ilacı al. Lenovo da candır.
Yahu dostum evdeki balık ölsün de, o balıktan ızgara yapıp yiyelim de bu yıl ağzımıza balık eti girsin diyen insanların olabileceği bir dönemde ülkemiz. 3 boyutlu hareket eden, ne yaptığı belli olmayan yapay zekaya belki paralarını vermek istememişlerdir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı