Aile kategorisi açılsın

"Aile" adlı bir kategori açılsın mı?

• Evet

• Hayır

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.

ddr1

Hectopat
Yer
İstanbul
Arkadaşlar merhaba. Forumda yeni bir kategori açılması yönünde bir fikrim var. Bence forumda "Aile" adlı bir kategori açılmalı

Gerekçem:

Biliyorum zaten konu dışı var ama insanların aileleri ile ilgili şeyleri okuyup paylaşmak hoşuma gidiyor. Bu fikir bana şöyle bir konudan geldi;
Bu sadece bir örnek
Mesela böyle bir konu "Aile" adlı bir kategoride yer alabilir mi?
Bir gün içerisinde inanın 5-6 defa böyle konular görüyorum. Muhtemelen çoğu kişi sorunlarını veya ailesi ile ilgili başka şeyleri burada dile getirebilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aile kategorisinin Technopat için çok uygun olacağını düşünmüyorum, sonuç olarak bu konu da teknolojiden uzak bir konu. Bence konu dışı yeterli.
Ama konu dışı ile yarışabilecek kadar çok aile ile ilgili şey görüyorum. O zaman okul öncesi eğitim adlı bir konu var ve 0 konu açılmış. Öyle düşünmek mantıksız bence. Yine de sizin fikriniz
Konu dışında olması yeterli, isminde Techno olan bir teknoloji forumunun bu kadar konu dışı kategorileriyle dolmasına sebep olacak. Bu tarz forumlar mevcuttur illaki, buraya uygun olduğunu düşünmüyorum.
Dediğim gibi teknolojiyle 0 bağlantılı ve içine hiç konu açılmamış kategoriler yerine bu olabilir. Tabi ki de siz bilirsiniz

Pek sanmam. Çoğunlukla teknoloji üzerine bir kurulu forum. Elimde olsa tüm boy konularını yasaklardım :)
İşte bende bunu diyorum. Trilyon tane gereksiz konu var. Okul öncesi eğitim diye bir konu var ve 1 kişi konu açmış. Bunu eğitim kategorisinde birleştirmeyenler aile kategorisine karşı çıkarsa garip kaçıyor. Bence böyle bir kategori açılmayacaksa detaylı ama rağbet görmeyen kategoriler silinip genel kategoriler açılsın

Ama konu dışı ile yarışabilecek kadar çok aile ile ilgili şey görüyorum. O zaman okul öncesi eğitim adlı bir konu var ve 0 konu açılmış.
Bahsettiğiniz konu türü büyük ihtimalle bu sene içerisinde açılmış. Ek olarak aşağıda gösterdiğim gibi saçma türler de mevcut ben bunlara da karşıyım ancak eğitim kategorilerinin eksilmesi gerektiğini düşünmüyorum.
1626995178855.png

Bahsettiğiniz konu türü büyük ihtimalle bu sene içerisinde açılmış. Ek olarak aşağıda gösterdiğim gibi saçma türler de mevcut ben bunlara da karşıyım ancak eğitim kategorilerinin eksilmesi gerektiğini düşünmüyorum.
Eki Görüntüle 1115752
Aynen işte mesela konu dışına açılan aile kategorileri aile kategorisine alınsın ama bu gereksiz konular da kaldırılsın ya da aile konusu onaylansın bunlarda dursun. Demek istediğim buna karşı çıkanlar "Devam eden yerelleştirmeler" gibi garip şeyler açıyor. Açmasın demiyorum, hadi yine o teknolojiyle alakalı. Ama okul öncesi eğitim ne? Eğitim adı altında birleştirin işte. Ya da böyle kalsın ama aile kategorisi garip karşılanmasın o da açılsın

Eki Görüntüle 1115752
Bunu yeni gördüm. Cidden bunların olup Soru-Cevap gibi konu başlıklarının olmaması isteklerimizin pek de dinlenmediğini gösteriyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı