Technopat'a Mitoloji Kategorisi Açılsın

Hocam yapmayın ya. Ben o kategorinin açılması için yaşıyorum. Din hakkında seviyeli tartışmalar. Hayali bile güzel ya.
Bir konu açayım "Technopat'da felsefe konusu başka bir sitede felsefe konusu" diye. Benim geçen sene açtığım konu, geçen hafta bir forumda açılmış. Altına gelen yorumları "Mizah ve eğlence" konusunda paylaşayım neden felsefe bölümüne yasak gelmiş net bir şekilde anlarsınız.
@Tim İzin verirse tabii. Çünkü konu siliniyor ve emeklerim boşa gidiyor.

Technopat’a kesinlikle Alternatif Hayat altına “İnançlar” bölümü açılmalı. Bu şekilde felsefe ve bilim başlıklarının altındaki konuların kirlenmesi engellenir.

Dini konuları konuşmakta herkes özgürdür ama başkasının konusunu başka yere çekmek yanlıştır. Bu İnançlar başlığı ile hem bunun önüne geçilmiş olur hem de dini konulardan rahatsız olan veya görmek istemeyenlere fayda sağlar. Dini konuyu tartışmak isteyen insanlar rahatça görüş ve fikirlerini paylaşabilir. Diğer forumların bazılarında var açıkçası baktım ve mantıklı buluyorum hatta şiddetle istiyorum diyebilirim.
Bir hafta... hatta gün içerisinde her konu gibi oradaki konular da ağır tartışmalar ile bitecektir. 10000 mesaj limitli falan olması gerek öyle olmaması için. :D
Bence daha da düzene girecek bu konular. Bırakalım isteyenler istediği kadar hem konuşsun hem yesinler birbirini. Ceza gerektiren bir durum olursa hakeden hakkettiğini alsın:)

Hocam yapmayın ya. Ben o kategorinin açılması için yaşıyorum. Din hakkında seviyeli tartışmalar. Hayali bile güzel ya.
Değil mi?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Her Ateist'e bu videodaki tartışmayı yaparız 😁 🤣
''Sne KLOğunun ArkOSuna GröYn Muı''

Mitoloji kategorisi ya da artık adı her neyse o kategori açılsın. Adam akıllı tartışalım işte.
Mitolojiyi Felsefe başlığına belki alabilirsin ama bence İnançlar veya Din adı altında açılmalı. Mitoloji çok alakasız kalabilir.
Değil mi?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Ya her gün yaşanıyor zaten hatta Level 99 Boss’larla Level 1 Crook’lar karşılaşıyor resmen🤣

09E445C8-788B-46FA-A334-274799E9FF36.gif

Önceki bilim konusunda tartışmayı farklı bir alana taşımak için bu fikri öne attım, bilim konusunda din savunan arkadaşım tuzağa düşüp konusunu açmış. :) O kadar emindim ki din konusu için mitoloji başlığı istendiğinde "din mitoloji değil" diyeceklerin geleceğine... :D

Ayrıca bilim konusunda dinin ne işi var? Bilimle ilgili hiçbir konuda insanın kendi dininden bahsetmesine gerek yok.

@Tim Bence mitoloji başlığı güzel olur, kavgayı da serbest bırakırsanız benden keyiflisi yok. Nasıl ki bilim konularına bu arkadaşlar gelip güzelim konuyu tartışmaya çeviriyorlar, biz de onlara ufak bir ziyarette bulunurduk uslu uslu. 🔪

Son düzenleme:
Değil mi?
''Sne KLOğunun ArkOSuna GröYn Muı''
Seviyeden anladığınız şey bu mu cidden? Ben ciddi olarak söyledim o lafı. Saçma sapan din konularını saymıyorum zaten.
Bir konu açayım "Technopat'da felsefe konusu başka bir sitede felsefe konusu" diye. Benim geçen sene açtığım konu, geçen hafta bir forumda açılmış. Altına gelen yorumları "Mizah ve eğlence" konusunda paylaşayım neden felsefe bölümüne yasak gelmiş net bir şekilde anlarsınız.
@Tim İzin verirse tabii. Çünkü konu siliniyor ve emeklerim boşa gidiyor.
Technopat ile başka bir forumu karşılamanız bile onaylanmama sebebi olur. Özellikle DİN forumu ise.

Geri
Yukarı