Technopat'a Mitoloji Kategorisi Açılsın

Seviyeden anladığınız şey bu mu cidden? Ben ciddi olarak söyledim o lafı. Saçma sapan din konularını saymıyorum zaten.

Technopat ile başka bir forumu karşılamanız bile onaylanmama sebebi olur. Özellikle DİN forumu ise.
Dediğinizi anladım. Mesela bir Deist ile küçük çaplı tartışmayı, onu müslüman yapmaya çalışmaktan bahsediyorsun. Yani şöyle tartışmalar;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Önceki bilim konusunda tartışmayı farklı bir alana taşımak için bu fikri öne attım, bilim konusunda din savunan arkadaşım tuzağa düşüp konusunu açmış. :) O kadar emindim ki din konusu için mitoloji başlığı istendiğinde "din mitoloji değil" diyeceklerin geleceğine... :D

Ayrıca bilim konusunda dinin ne işi var? Bilimle ilgili hiçbir konuda insanın kendi dininden bahsetmesine gerek yok.

@Tim Bence mitoloji başlığı güzel olur, kavgayı da serbest bırakırsanız benden keyiflisi yok. Nasıl ki bilim konularına bu arkadaşlar gelip güzelim konuyu tartışmaya çeviriyorlar, biz de onlara ufak bir ziyarette bulunurduk uslu uslu. 🔪
Ben zaten direkt mitoloji demedim. Artık her neyse dedim zaten.
Hem ben konuyu(ları) tertışmaya çevirmiyorum . O öbür konuda yanlış anlaşılma oldu.
Mitolojiyi Felsefe başlığına belki alabilirsin ama bence İnançlar veya Din adı altında açılmalı. Mitoloji çok alakasız kalabilir.

Ya her gün yaşanıyor zaten hatta Level 99 Boss’larla Level 1 Crook’lar karşılaşıyor resmen🤣

Eki Görüntüle 629009
Hocam zaten artık her neyse dedim.
@TheMüslimPythonYılan'ı Kardeşim dinini kendin yaşa ne sen buradakilere bir şey anlatabilirsin, ne onlar anlar, ne de onlar sana anlatabilir ne de sen anlarsın. Cümleyi anladıysan sıkıntı yoktur.

Yani inanmayan olur saygı duyulur, direk yok diyen oluyor, laf atan oluyor sonra konu kilitleniyor. Forumda bakıldığı zaman güzel bir görüntü oluşmuyor bence burada hiç din ile alakalı bir şey yazma boş ver. Her forumun değişik bir yeri olur burada da din ve evrim (Darwin) konuları var. Keşke olmasaydı.
Vallaha hocam ben bilmem. Evrim konusu varsa dinimle ilgili de konu olmalı. Laf atan banı yesin. Dinime laf attırmam. Geçen konunun birisinde moderatörün birisi kendi kitaplarına inanmıyorlar diyordu. Öyle yapan zaten dinden çıkıyor.
Dinim hakkında abuk subuk yorum yapıyorlar. Okuduklarını anlamıyorlar. O konuda da bu sebeple foto atmıştım. Sonra da zaten inanmıyor dedilerdi. Ben adamın yanlış anladığını göstermek için atmıştım. Konu sonra kilitlendi.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı