Aile kategorisi açılsın

"Aile" adlı bir kategori açılsın mı?

• Evet

• Hayır

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Hocam nerede kategorisi açılmış ama mesaj yazılmamış yer var sözleyin size hak verecem.
Ligue 1
Premiere Ligue
La liga

Bunlar "Futbol" adı altında birleştirilse güzel olur. Hem teknoloji formunda rağbet gçrmeyen onlarca teknolojiyle alakasız kategori varken aile kategorisi çok zor olmamalı
Opera Anlık Görüntü_2021-07-23_122234_www.technopat.net.png

Bunlar kaldırılıp futbola eklenirse bende aile kategorisinin kaldırılmasını kabul ederim. Ama bunlar dururken 21 kişinin istediği belki de 21 konu açılacak olan "Aile" kategorisinin onaylanmaması zoruma gidiyor

Son düzenleme:
Şöyle saçma konulardan bıktım. Cezalı yazısı güzeldi gerekliydi ama ondan sonra açılan şu gelsin bu gelsin konuları sadece ben de bir şey getireyim diyerek açılıyor.
Ligue 1
Premiere ligue.
La liga.

Bunlar "futbol" adı altında birleştirilse güzel olur. Hem teknoloji formunda rağbet gçrmeyen onlarca teknolojiyle alakasız kategori varken aile kategorisi çok zor olmamalı.
Eki Görüntüle 1115860
Bunlar kaldırılıp futbola eklenirse bende aile kategorisinin kaldırılmasını kabul ederim. Ama bunlar dururken 21 kişinin istediği belki de 21 konu açılacak olan "aile" kategorisinin onaylanmaması zoruma gidiyor.

Soru cevap olayı nedir hocam? Niçin yasak.

Ama saçma sapan alakasız ve hiç konu açılmamış kategoriler var. Onlar varken bu daha iyi bence, sizin fikriniz tabii.

Saçma sapan alakasız kategoriler var diye bu da mı olsun böyle bir düşünce şekli mi var? Bunun yerine onlar da kaldırılsın.

Şöyle saçma konulardan bıktım. Cezalı yazısı güzeldi gerekliydi ama ondan sonra açılan şu gelsin bu gelsin konuları sadece ben de bir şey getireyim diyerek açılıyor.

Masaya çık tepin istersen!?

Saçma sapan alakasız kategoriler var diye bu da mı olsun böyle bir düşünce şekli mi var? Bunun yerine onlar da kaldırılsın.
İşte onu diyorum onlar kalksın bu da olmasın gıkım çıkmaz ama onlar orada öylece durdukça içim parçalanıyor.

İşte onu diyorum onlar kalksın bu da olmasın gıkım çıkmaz ama onlar orada öylece durdukça içim parçalanıyor.

Sizi neden rahatsız ediyor? Onu da anlamadım ki hiçbir zararları yok. Aile kategorisine de gerek yok konu dışına açılınca zaten gözüküyor ne fark eder. Bu gereksiz futbol adı altında birleştirilse vs. dediğiniz kategorilerde zaten futbol adı altında birleşmiş.

Sizi neden rahatsız ediyor? Onu da anlamadım ki hiçbir zararları yok. Aile kategorisine de gerek yok konu dışına açılınca zaten gözüküyor ne fark eder. Bu gereksiz futbol adı altında birleştirilse vs. dediğiniz kategorilerde zaten futbol adı altında birleşmiş.
Tamam aile kategorisi olmasın.

Yeni konular

Geri
Yukarı