Aile zorla ilaç yutturuyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İlaçların size zarar verdiğinden emin misiniz? Çünkü rûhî sorunu olan kimseler tedavilerin zararlı olacağını ve asla hasta olmadıklarını düşünürler. Eğer bize durumunu daha detaylı anlatırsan başka bir açıdan bakarak daha doğru cevaplar verebiliriz.

İlaçların size zarar verdiğinden emin misiniz? Çünkü rûhî sorunu olan kimseler tedavilerin zararlı olacağını ve asla hasta olmadıklarını düşünürler. Eğer bize durumunu daha detaylı anlatırsan başka bir açıdan bakarak daha doğru cevaplar verebiliriz.
Katılıyorum dostum

Sanırım reşitsiniz. Polise ihbar etmeyi düşünebilirsiniz. Size zorla bir şey yaptıramazlar.

Ya sesini yükselteceksin ya da şiddet.

Usta büyüğe saygı nerede kaldı o zaman? Şiddet falan geçin o işleri.

"KÖNÖŞ GÖRÖKÖRSÖ HÖHÖHÖ" Ben aileyle konuşularak çözülen sorun görmedim. Ya sesini yükselteceksin ya da şiddet.
Terbiyenizi takının. Ayrıca öneriniz o kadar yanlış ki, belki tedavi olmaya çalışan birini daha kötü yola sokmaya, ailesine zarar vermeye sebep oluyorsunuz şuan.

Neden veriyorlar? Ailen kötü insanlar değilse, elbet bir sebebi var. Ne tür psikolojik sorunların var? Bunları anlatmadan sana tavsiye veremeyiz.
Sanırım odak sorunum ,dikkat dağınıklığı manik ve kaygı bozukluğu var.

Sanırım odak sorunum ,dikkat dağınıklığı manik ve kaygı bozukluğu var.
Özel değilse, neden? Ailenize sordunuz mu hiç "ben bunları neden yutuyorum" diye. Ve bu söyledikleri şeyleri size kızarak mı söylüyorlar?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı