Ailem zorla çalıştırmaya çalışıyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Annesini aldatmış birisine neden yakın olsun?
Annemi aldattığı için annem felç geçirdi. Dayanamadı üzüntüye ben de babamı mahkemeye verdim. 7.000tl ceza ile yırttı.

Sevmiyorum abi babamı kim ne derse desin bana yaşattıklarını anneme yaşattıklarını parasız pulsuz geçen zamanları unutmadık. Anneciğim❤️

Annemi aldattığı için annem felç geçirdi. Dayanamadı üzüntüye ben de babamı mahkemeye verdim. 7.000tl ceza ile yırttı.

Sevmiyorum abi babamı kim ne derse desin bana yaşattıklarını anneme yaşattıklarını parasız pulsuz geçen zamanları unutmadık. Anneciğim❤️
bence babanın mekanında çalış parayı biriktir anneni de al kaç yurt dışına.Baba parasıyla kaçmış olursun hem amerikada maaş da fazla oh mis gibi.

Evet az başka işe girip 5500 almama işin vermiyor diyor başkasının emrinde çalışacağına işini yap paranı al 2000tl
Abi ben çocuk değilim beni hala çocuk sanıyorlar.
Ama ileride yönetim kuruluna girme şansın artar, sonra daha da fazla kazanırsın.

Edit: Felç olduğunu öğrenince üzüldüm, sen babandan vazgeç.

bence babanın mekanında çalış parayı biriktir anneni de al kaç yurt dışına.Baba parasıyla kaçmış olursun hem amerikada maaş da fazla oh mis gibi.
Amerika değil de Kanada, Azerbaycan gibi ülkelere kaçsın.

Dil yok ki 🥰 ben burdan İzmir’e zor gidiyorum ya ❤🥲

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı