Ailem bana hiç güvenmiyor

LioNesS27Tr

Hectopat
Evet herkese iyi günler bu konuyu hiç açmak istemiyordum ama boş boş oturmaktan bıktım artık.
Bildiğiniz üzere okullar açıldı. Hele de liseler açıldığında biraz sıkıntı oluyor. Meslek lisesindeyseniz öyle tabii.
Meslek liselerinde genellikle neredeyse tüm öğrencilerde telefon oluyor. Telefonda meslek liselerinde gerçekten ihtiyaç duyulan bir alet.
(Evet şimdi konu biraz sapıtacak gibi ama böyle daha doğru olur anlatmam). Abimin bir telefonu var telefonda Xiaomi Note 9 Pro kaliteli bir telefon her işinizi halledebilir. Ama abim telefonunu anneme vermek istiyor annem de telefonu sözde bana verecekti. Fakat öyle olmadı. Ailem tabii ki de çok seviyorum ama nedense bana güvenmiyorlar gibi. Çok sosyal bir insanda değilim. Telefonu okula götürmek istiyorum. Ailem diyor telefonu kaptırırsın şöyle olur böyle olur. Evde bile vermiyorlar telefonu. Telefonda şu şekilde lazım. Okula otobüs ile gittiğim içinde hes kodu lazım. Hes kodum var ama telefon yok yani bir tuşlu vardı ama o da bozuldu. Telefon bunun için lazım 2. olarak ise WhatsApp üzerinde öğretmenlerin attığı notlar var ve bu notların neredeyse hepsi önemli ki günde en az 5 not atıyorlar ve yazmaya yetişmek uzun ve yorucu iş neyse. Sizin görüşleriniz benim için çok değerli en ufak bir yorumunuz bile benim için saygılıdır okuduğunuz için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Okulda telefon taşımak yasaksa ailenin tutumu mantıklı karşılanabilir. Ancak dediğin sebeplerden özellikle HES kodu konusunda gerçekten şart. Bunu ailene güzel dille anlatabilirsin. Sadece telefon konusundan ailenin sana güvenmediğini çıkartman yanlış olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı