Ailem bana nasıl para gönderebilir?

Papara kullanmıyorlarsa bile Havale/EFT ile gönderebilirler.

Hangi bankadan göndereceklerse sorup para yatır kısmından Havale/EFT seçeneğini seç, karşına bankalar çıkacak. Örn: Ziraat Bankası IBAN'ını onlara gönder, açıklama kısmına da Papara numaranı yazmalarını iste. O zaman hesabına EFT alabilirsin.
Hocam bu ibana para attıklarında benim papara hesabına mı geliyor para anlamış mıyım

Papara ile olabilir. Papara IBAN kısmından istediğin bankayı seç ailene gönder. Açıklama kısmına senin papara numaranı girmeleri lazım yoksa para hesabına geçmez.
Özellikle belirttim papara kullanmıyor diye hocam

Hocam kaç yaşınızdasınız acaba? Ben geçen sene Papara'ya para göndermesi için babama iban atmıştım ama hiçbir şekilde para gönderemedi. Papara müşteri temsilcisi ile görüştüğümde de bana 18 yaş altı olduğum için kendi hesabım harici Papara'ya para gönderemeyeceğimi söyledi.
15 hocam

Aileniz hangi bankayı kullanıyor?
Garanti

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230717-010802_Papara.jpg
    Screenshot_20230717-010802_Papara.jpg
    53 KB · Görüntüleme: 22
Son düzenleme:
Özellikle belirttim Papara kullanmıyor diye hocam.

Benim söylemek istediğim, ailenin Papara kullanmasına gerek yok.
Senin Papara hesabına para gönderebiliyorlar.

Para yatır kısmından Havale/EFT seç. Ardından ailen hangi banka ile sana para gönderecekse sende o bankası seç ve yazan IBAN'ı ailene gönder.
Ailen para gönderirken açıklama kısmına senin Papara numaranı yazması lazım.

Benim söylemek istediğim, ailenin Papara kullanmasına gerek yok.
Senin Papara hesabına para gönderebiliyorlar.

Para yatır kısmından Havale/EFT seç. Ardından ailen hangi banka ile sana para gönderecekse sende o bankası seç ve yazan IBAN'ı ailene gönder.
Ailen para gönderirken açıklama kısmına senin Papara numaranı yazması lazım.
18 yaş altı olduğumdan dolayı eft olmaz diyolar var mıdır öyle birşey hocam

18 yaş altı olduğumdan dolayı eft olmaz diyolar var mıdır öyle birşey hocam
Hocam ben 18 yaş altıyım. Dün annemin Ziraat hesabından kendi Paparama para gönderdim ve 3 dakika içinde geldi. Yapmanız gereken IBAN'ı ailenize gönderin onlar IBAN'ı girsinler açıklamaya da senin Papara numarasını girmeliler bu sayede yaklaşık 3 dk içerisinde gelir.

Hocam ben 18 yaş altıyım. Dün annemin Ziraat hesabından kendi Paparama para gönderdim ve 3 dakika içinde geldi. Yapmanız gereken IBAN'ı ailenize gönderin onlar IBAN'ı girsinler açıklamaya da senin Papara numarasını girmeliler bu sayede yaklaşık 3 dk içerisinde gelir.
Daha şimdi görüştüm müşteri temsilcisiyle olmaz dedi d. Ama vardır her işte bi hayır deneyeyim

Papara kullanmıyorlarsa bile Havale/EFT ile gönderebilirler.

Hangi bankadan göndereceklerse sorup para yatır kısmından Havale/EFT seçeneğini seç, karşına bankalar çıkacak. Örn: Ziraat Bankası IBAN'ını onlara gönder, açıklama kısmına da Papara numaranı yazmalarını iste. O zaman hesabına EFT alabilirsin.
18 yaş altı oldugumdan dolayı eft havale alamıyorum :(

Son düzenleme:

Geri
Yukarı