Ailem beni evde istemiyor

Alternatifin yok gibi bence. Var mı başka bir düşünce aklında?

Yurda gitmek vardı onda da işte bilgisayar sorun.
Evde kalmaktan başka çare yok gibi aa işte onda da aile var. :(
Bilmiyorum ya ne yapacağımı. Okulda da dersleri adam gibi anlatmadıkları için evde çalışayım diyorum ona da yok diyorlar.
Sayısal ilk 60.000 falan düşünüyorum ama ailem böyle giderse yani 20'mi görür müyüm emin değilim :(

Evde kalmaktan başka çare yok gibi ama işte onda da aile var. :(
Bilmiyorum ya ne yapacağımı. Okulda da dersleri adam gibi anlatmadıkları için evde çalışayım diyorum ona da yok diyorlar.
Sayısal ilk 60.000 falan düşünüyorum ama ailem böyle giderse yani 20'mi görür müyüm emin değilim :(
Sen yine de sıkı çalışmaya devam et. (öyle yaptığını düşünüyorum)
Bir şekilde bugünleri atlattığında iyi ki çalışmışım dersin.

Evde kalmaktan başka çare yok gibi aa işte onda da aile var. :(
Benim param yoktu ama masaüstü bilgisayarım vardı. Yurda götürdüm ve kulladım.

Bilgisayarı bir tanıdığınıza satma imkanınız varsa kesinlikle deneyin, ardından dizüstü bakının ve yurda çıkmanın fırsatlarını kollayın. En kötü ihtimalle devlet esirgeme / polise başvurun. Devlet yetiştirme yurdunda kalmanız sizin ailenizle beraber kalmanızdan daha hayırlıdır diye düşünmek istiyorum.

Sen yine de sıkı çalışmaya devam et. (öyle yaptığını düşünüyorum)
Bir şekilde bugünleri atlattığında iyi ki çalışmışım dersin.

Matematik, İngilizce ve yazılım çalışıyorum deli gibi. Bu üçü bana çok eğlenceli geliyor.

Bilgisayarı bir tanıdığınıza satma imkanınız varsa kesinlikle deneyin, ardından dizüstü bakının ve yurda çıkmanın fırsatlarını kollayın. En kötü ihtimalle devlet esirgeme / polise başvurun. Devlet yetiştirme yurdunda kalmanız sizin ailenizle beraber kalmanızdan daha hayırlıdır diye düşünmek istiyorum.

Hocam polise şikayet edemem yani ailemi şikayet etmek istemiyorum. Onlar kenid hayatlarını, ben kendi hayatımı yaşayayım. Ne birbirimizi görelim ne de başka bir şey yapalım. Herkes mutlu olsun ki böyle bir durumda hala herkesin mutlu olmasını düşünmek beni aptal gibi gösteriyor olabilir :(

Matematik, İngilizce ve yazılım çalışıyorum deli gibi. Bu üçü bana çok eğlenceli geliyor.

Hocam polise şikayet edemem yani ailemi şikayet etmek istemiyorum. Onlar kenid hayatlarını, ben kendi hayatımı yaşayayım. Ne birbirimizi görelim ne de başka bir şey yapalım. Herkes mutlu olsun ki böyle bir durumda hala herkesin mutlu olmasını düşünmek beni aptal gibi gösteriyor olabilir :(

Dediğim şeyin sonunda aileniz hapse girmez bence hocam, sadece sizi ayırırlar onlardan. Çok bilgili değilim o konuda ama dediğim gibi olur sanırım.

Annem de beni kovuyor maalesef. 30 yaşındayım. Yıllarca gitmemi istedi ama gitmedim. Aile ve sosyal hizmetleri arayıp bir danışın. Her bireyin kendine ait evi olmalı. Barınmak insan hakkıdır. Şu an ailenizle aranız çok iyiyse bile 4-5 yıl sonra nasıl olacağını bilemezsiniz. Artık sizi istemediklerinde gidebileceğiniz bir eviniz olmalı. 30 yaşındasın hala ailenle niye kalıyorsun diyen olursa da, psikolojik engelliyim, beynim farklı çalışıyor ve belki bu yüzden hayata tutunamadım.

Yanlış anlamayın ama siz o nicknamenizde ki gibi misiniz? Ondan kovuyorlar sanırım.

Geri
Yukarı