Ailem çok üstüme geliyor

• Konuyu başlatan bno
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 2
  • Görüntüleme 124

bno

Femtopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba, ailem bana çok baskı uyguluyor LGS konusunda okul hayatında. Ben MESEM'e gidip oradan bilgisayar mühendisliği veya siber güvenlik olmak istiyorum ama ailem anlamiyor. Annem LGS LGS çalış kalk yani zorluyorlar, LGS'yi çok onemli bir sinav gibi goruyorlar ne desem anlamıyor. Konuşuyorum anlamiyor. Babam 60 yaşında (2. evlilik yaptığı için yaşlı kafasi) var mesela dışarı çıkmami istemiyor arkadaş yok diyor. Arkadaşım mesele eve geliyor gezelim diyor babam eve arkadaş cagirma icindena musun falan var diyor bazen kanım kaynıyor ama bazen nefret ediyorum. Ne yapmam lazım?

Son düzenleyen: Moderatör:
MESEM'de okuyup nasıl bilgisayar mühendisliği kazanmayı planlıyorsun? LGS'ye bile çalışmayı istemeyen biri olduğuna göre çalışkan değilsin, e zaten MESEM'de bir gün okul geri kalan iştesin. Kendi başına ne kadar çalışabilirsin de bütün konuları öğrenip yüksek netler yapabilirsin bunu bir kendine sor.

Dostum otur dersini çalış MESEM temel meslek bilgisi verir oradan mühendis olamazsın. Yani daha simdiden hayallerin bu durumdaysa işin zor.

Yeni konular

Geri
Yukarı