Ailem, mezuna kaldığım için bana baskı uyguluyor

Sorsam muhtemelen babanla annen Max lise mezunudur bunu onların gözüne sok. Psikolojik olarak zayıflat ve üstünlüğünü göster. Maalesef tek yolu bu.

O hâlde bizim yapabilecek bir şeyimiz yok gibi. Biz ne desek de muhtemelen ailenin fikri değişmeyecektir. Cahil insana laf anlatmak zordur. Onlara göre tek doğru, kendi bildikleridir.
Evet bu tür aileler bu ülkede çok var

Ayrıl evden kendi hayatını kur.
Bu ekonomiyle zor biraz knk ama çabalayacam
Sorsam muhtemelen babanla annen Max lise mezunudur bunu onların gözüne sok. Psikolojik olarak zayıflat ve üstünlüğünü göster. Maalesef tek yolu bu.
Lise mezunu değiller ilk okul mezunu annem ve babam, onların ailesi zorla okulu bıraktırmışlar

Evet bu tür aileler bu ülkede çok var.

Bu ekonomiyle zor biraz kanka ama çabalayacağım.

Lise mezunu değiller ilk okul mezunu annem ve babam, onların ailesi zorla okulu bıraktırmışlar.

Ağırlığını göstermeyi dene mesela siz ilkokul mezunları nereden bileceksiniz benim ne yaşadığımı de.

Çok zor yaşadığın şey, bu esnada kulaklaklarini ne kadar kapatirsin bilmiyorum ama gerçekten dış seslere kulak kapatman lazim. Onlara rağmen başarman ve onların bu sözleri için fedakarlık yapıp sınavı kazanman lazım. İşte o vakit her şey senin için değişmiş olacak.

Çalışmak özgürlüktür. İş bul kendine çalış her ikisini de aynı anda yürütebilirsin zaten.
O kadar kolay değil knk.

Çok zor yaşadığın şey, bu esnada kulaklaklarini ne kadar kapatirsin bilmiyorum ama gerçekten dış seslere kulak kapatman lazim. Onlara rağmen başarman ve onların bu sözleri için fedakarlık yapıp sınavı kazanman lazım. İşte o vakit her şey senin için değişmiş olacak.
Evet, bunun için çok çalışmam gerek.

Geri
Yukarı