Ailem oyuna 5 kuruş bile vermiyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Çatır çatır kurun korsanı ozaman, yapıcak bir şey yok. Ya da büyüğünüzün kredi kartını çalıp da alabilirsiniz 😉

Birsürü söyledim

Steam indirimlerinden birsürü gösterdim ama fayda yok

Ben epic gamesi çok geç buldum sadece bikaç şeyler var

Yapamam
Tavsiye etmiyorum ama ekran kartınla salad.io'dan mining yaparak onları satarsın steam bakiyesi olarak ödeme alırsın aklıma başka yol gelmiyor.
Çatır çatır kurun korsanı ozaman, yapıcak bir şey yok. Ya da büyüğünüzün kredi kartını çalıp da alabilirsiniz 😉
Evet bunu yaparak babasıyla bedava wwe oynamış olur.

Migros'tan steam cüzdan kodu al 5 Dolar üzeri harcarsan oyunlardan düşen kartları stabilirsin (nasıl para kazanırsın orası sana kalmış)

Nereden parayı vereceğim?

Akrabalar pek yakın değil zaten hepsi eski kuşak.

Parayı vermeyeceksiniz. Tosla'yı yükleyip kayıt olup 4 kişiyi davet edin 20 TL cüzdan kodunu verir. Ama kampanya devam ediyor mu bilmiyorum en son vardı girdiğimde. Eğer devam etmiyorsa arkadaşlarınızla bir Cafe'ye gideceğinizi söyleyin babanız sizi bıraksın beklesin sizde gezin oralarda sonra ATM'den kartsız işlemler ile para yatırın Tosla hesabınıza. Eğer hala olmazsa babanızı ikna etmekten başka bir seçeneğiniz yok. Ayrıca pek inandırıcı gelmedi bana size 2060 alıp oyun almayacakları. Maddi durumuzda kötü değil sanırım. Bence troll' sünüz.

Yaşınız 14 galiba (profilinizde öyle yazıyor), yapabileceğiniz en mantıklı hareket Xbox Game Pass almanız olacaktır. Yani her ay kenara 1 TL bile koysanız Game Pass'e sahip olabilirsiniz, ki eminim o yaşta insanlar harçlık olarak 5 ile 10 TL arasında alıyorlar.

Parayı vermeyeceksiniz. Tosla'yı yükleyip kayıt olup 4 kişiyi davet edin 20 TL cüzdan kodunu verir. Ama kampanya devam ediyor mu bilmiyorum en son vardı girdiğimde. Eğer devam etmiyorsa arkadaşlarınızla bir Cafe'ye gideceğinizi söyleyin babanız sizi bıraksın beklesin sizde gezin oralarda sonra ATM'den kartsız işlemler ile para yatırın Tosla hesabınıza. Eğer hala olmazsa babanızı ikna etmekten başka bir seçeneğiniz yok. Ayrıca pek inandırıcı gelmedi bana size 2060 alıp oyun almayacakları. Maddi durumuzda kötü değil sanırım. Bence troll' sünüz.

Biz PC için MediaMarkt'ta GTX 1650 alacaktık ama olmayınca RTX 2060 Dual aldılar, beklememek için.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı