Ailem yüzünden lisede sınıfta bırakıldım

Kaldığınız seneki E okul notlarınızı atar mısınız? Bulamam demeyin 1.sınıftan beri tüm notlar var.
Screenshot_2019-07-02-03-17-46-298.jpeg burda çıkmıyor nerede bulabilirim.
İnanmayacak arkadaşlar lütfen cevap yazmasın sadece bir çözüm yolu istiyorum.Çoğu kişi gerçekçiliğini sorguluyor.

Kardeşim beni bu sözlerden sonra hatırlarlar çok rahat ve tembel bir insanım diye bir sürü yorum yazdım ve oda ne ? 11. sınıfta kaldım. Ama üzülmüyorum çünkü bu üniversiteye girme şeysine bir tur daha çalışmış olurum ve hala çok tembelim.

Kardeşim büyük ihtimalle mobilden felan girmeye çalışıyorsun, masaüstü felan dene başka platformlar dene illaki girer, nasıl girmiyor? Benim bildiğim, müdürler bu kadar kolay bir şekilde not değiştiremiyor. Değiştirse bile suç teşkil eder ailenizin böyle bir isteği olamaz. Ve yaptıkları şeye de hak vermişsin ama hiç de mantıklı değil. Saçma sapan bir şey yapılmış, sanki sen deney faresisin. Bu arada bizden nasıl bir yardım bekliyorsun onu da anlamadım. Eğer istersen şikayet edebilirsin o müdürü.

414045

Kaldığım sene gözükmüyor.Mobilden ve Pc den denedin ama o zamanın notlarını göremiyorum.Ailemle görüştüm ve sonuç benim daha fazla çalışmam için yapıldığı söyleniyor.Ailemin görüşü kalmasaydım derslere ağırlık vermezmişim.
Herneyse benim sınıfta kaldığım senenin notlarını bulamıyorum bulabilsem göndereceğim.
Kardeşim beni bu sözlerden sonra hatırlarlar çok rahat ve tembel bir insanım diye bir sürü yorum yazdım ve oda ne ? 11. sınıfta kaldım. Ama üzülmüyorum çünkü bu üniversiteye girme şeysine bir tur daha çalışmış olurum ve hala çok tembelim.
Bende aynı fikiri düşünüyorum.

Eki Görüntüle 414045
Kaldığım sene gözükmüyor.Mobilden ve Pc den denedin ama o zamanın notlarını göremiyorum.Ailemle görüştüm ve sonuç benim daha fazla çalışmam için yapıldığı söyleniyor.Ailemin görüşü kalmasaydım derslere ağırlık vermezmişim.
Herneyse benim sınıfta kaldığım senenin notlarını bulamıyorum bulabilsem göndereceğim.

Bende aynı fikiri düşünüyorum.
Hayatına başkasının belirlemesi ne kadar doğru sen karar vermen gerekir.

Böyle saçma birşey görmedim eğer doğruysa. Çocuğunun kalmaması için para, ev veya araba teklif edeni gördümde kalması için çabalayan bir aile ilk kez duydum. Bence iyi niyetli bir yaklaşım değil ne olursa olsun çocuğunun 1 yılıyla oynamıştır. Bunun sonucunun daha iyiye gideceğine nasıl güvenip böyle bir karar alınabilir akıl alınmaz. Peki psikolojik bir travma veya başka birşey yaşansaydı ne olacaktı daha kötüye gidebilirdi. Bir insanın geleceğini tayin etmek insanların işi değil.

Geri
Yukarı