Ailemden hiç kimse beni sevmiyor

720350

Picopat
Benim ailemden hiç kimse beni sevmiyor ailemden, amcalarım, kuzenlerim vs hiçbiri beni sevmiyor hepsi bana gülüyor. Kuzenlerim sürekli bana sen gelmişsin 18 yaşına ama hiçbir şey bilmiyorsun kendini hiç geliştirmemişsin, hep çocuk gibi davranıyorsun, sonra çok asosyalsin içine kapanık birisin diyorlar. Onların yanlarına gidip onlarla konuşunca da beni ciddiye almıyorlar bana komik şeyler söylüyorlar, kendilerine göre espri yapıyorlar bana gülüyorlar işte sonra bana bakıp gülüyorlar, saçma sapan bir şeyler anlatıyorlar. Yani anlayacağınız üzere herkes bana gülüyor, kimse beni ciddiye almıyor. Onlar benim her seyimle dalga geçiyorlar benim konuşma bozukluğu var dil problemleri konuşmayla dalga geciyorlar bana sen kız gibi konuşuyorsun diyorlar. Ne yapmalıyım sizce?

Neden sana yaptıklarının aynısını sende onlara yapmıyorsun?

Ben çok iyi niyetli ve yardım sever biriyim onlar gibi değilim içimde kötülük yok ben namazında niyazında dindar bir insanım içimde Allah sevgisi var.
Akrabaların sevmesi önemli değil, annen baban sevse yeter dostum. En son hangi kuzenimi ne zaman gördüm onu bile hatırlamıyorum. Onları önemsememeye çalış. Kuzen gerçekten hiç önemli birisi değildir benim gözümde çoğu zaman. Seninkiler gibi bir kuzense de görüşmeyi kesmek en iyisi olur.

Ben çok iyi niyetli ve yardım sever biriyim onlar gibi değilim içimde kötülük yok ben namazında niyazında dindar bir insanım içimde Allah sevgisi var.

Lütfen dediklerimi dikkatli dinle. Aslında senin bu yönlerini kullanarak sana bu davranışları sergiliyorlar seni enai yerine koyurlar. İyi niyetli, yardım sever ve dindar olman senin için iyi bir şey lakin seninde kendini ezdirmemen lazım.

Geri
Yukarı