Aileme karşı sinirlendim ve sert tepki gösterdim

megatrends

Femtopat
Daha fazla  
Gülecekseniz veya dalga geçeceksiniz rica ediyorum postu terkedin. Az önce yemek yiyorduk ben yemeği beğenmedim, az kalsın kusuyordum ondan sonra bağırdı annem ve abim, (bana bir anda öfke bastı nasıl oldu anlamadım),bağırdım ilaç ver diye takmadı annem, aldım balığı fırlattım duvara ondan sonra bir anda kavga çıktı abim bana sardı hakaretler, küfürler vs bende iyice dellendim ana avrat sövdüm, köşede abimin paraları duruyordu aldım önce yırttım sonra yüzüne doğru fırlattım, annemde dahil oldu ikisinine de su fırlattım, kendi bozuk paralarımı yüzlerine doğru attım sonra bir an köşeme çekildim ağladım. Neden böyle bir şey oldu anlamadım şu an pişmanlık var ne yapabilirim? Depresyondan dolayımı böyle oldu.

Öncelikle yaptığınız kötü bir davranış ama sizi anlayabiliyorum. Bu tür durumlarda harekete geçmeden önce düşünmek gerekiyor ne kadar zor olsa da. Ben ne anlatırsam anlatayım yine de her şey sizde bitiyor. Ailenizden böyle bir sorununuz olduğunu ve uzman yardımına ihtiyacınızın olduğunu söyleyin. Durumu abarttıysam affola.

Gülecekseniz veya dalga geçeceksiniz rica ediyorum postu terkedin. Az önce yemek yiyorduk ben yemeği beğenmedim, az kalsın kusuyordum ondan sonra bağırdı annem ve abim, (bana bir anda öfke bastı nasıl oldu anlamadım),bağırdım ilaç ver diye takmadı annem, aldım balığı fırlattım duvara ondan sonra bir anda kavga çıktı abim bana sardı hakaretler, küfürler vs bende iyice dellendim ana avrat sövdüm, köşede abimin paraları duruyordu aldım önce yırttım sonra yüzüne doğru fırlattım, annemde dahil oldu ikisinine de su fırlattım, kendi bozuk paralarımı yüzlerine doğru attım sonra bir an köşeme çekildim ağladım. Neden böyle bir şey oldu anlamadım şu an pişmanlık var ne yapabilirim? Depresyondan dolayımı böyle oldu.
Git annenden abinden yalvar özür dile, iyi dövmemiş abin. Ergenliğinde herkes buna benzer durumlar yaşamıştır ben de dahil ama daha önce böylesini ne gördüm ne yaşadım.

Hocam yanlış anlamayın ama yaş kaçtı? Ergenlik çağınızdaysanız ani sinirlenmeler normal karşılanır. Sizinkisi abartı olmuş, bence bir özür dileyin, sarılın, gönüllerini alın derim.

Hocam paraların suçu neydi?

Yorumları görünce aklıma tek bir kişi geldi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Aileninde hatası var burada fakat herkes yalnızca çocuğu hatalı göstermiş.

Konuyu tam anlamadım size kusma hissi gelince aileniz tam olarak ne yaptı?
Kusma hissi gelince bence ailesi hakaret olarak algılamış olabilir.

Git annenden abinden yalvar özür dile, iyi dövmemiş abin. Ergenliğinde herkes buna benzer durumlar yaşamıştır ben de dahil ama daha önce böylesini ne gördüm ne yaşadım.

Bana hayatımda duymadığım küfürleri saydırdı ne tepki vermemi bekliyorsunuz bende robot değilim herhalde.

Arkadaşlar sizde nasıl bir zihniyet var sizleri akıllı birey olarak görüp bu göndereyi açıyorum belki anlayan olur diye. Tam okumadınız sanırsam, abim bana saydırdığı için o davranışları yaptım. Size biri ana avrat düz gitse köşeye mi çekileceksiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bana hayatımda duymadığım küfürleri saydırdı ne tepki vermemi bekliyorsunuz bende robot değilim herhalde.

Arkadaşlar sizde nasıl bir zihniyet var sizleri akıllı birey olarak görüp bu göndereyi açıyorum belki anlayan olur diye. Tam okumadınız sanırsam, abim bana saydırdığı için o davranışları yaptım. Size biri ana avrat düz gitse köşeye mi çekileceksiniz?
Vallaha kardeşim kusura bakma yazdığın 3 5 satırdan ben bütün olayı anlayamam fakat ondan önce balığı alıp duvara fırlattım diyorsun. Ne bekliyorsun annenle abinin aferin süper yaptın demesini mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı